Bu yazımızda Erturgut Sanat’la ilgili google’da sık sorulan, en çok aratılan soruları cevaplıyoruz. Eğer sizin de aklınıza takılan sorular varsa, bu soruların cevabını Erturgut Sanat yazımızda bulamazsanız bize mail atarak sorabilirsiniz.

Şimdi sırayla soruları cevaplamaya başlayalım.

Erturgut Sanat Merkezi Hakkında Soru Cevap

Erturgut Sanat Merkezi fiyatları?
En çok yapılan aramaların başında kurs fiyatlarımız geliyor, kurs fiyatlarımız dönemlik olarak belirlendiği için kurs fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgiyi telefon veya mail yoluyla almanız mümkün, Erturgut Sanat Merkezi kurs fiyatları şeklinde arattığınızda da büyük ihtimalle aşağıdaki yazımıza ualaşacaksınız, bu yazımızda kurs fiyatlarımızın uygunluğuyla ilgili detaya da ulaşabilirsiniz;

Erturgut Sanat Merkezi kurs / ders fiyatları ne kadar?
https://erturgutsanatmerkezi.com/hakkinda/kurs-fiyatlari.html

 

Erturgut Sanat Merkezi nerede? Erturgut Sanat Merkezi Adresi ve İletişim Bilgileri
Erturgut Sanat Merkezi Karşıyaka’da, sahilde yer almaktadır. Ulaşımı oldukça kolay olduğu için İzmir’in her noktasından rahatlıkla gelinmekte ve bir çok kişi tarafından mesafeler sorun edilmeksizin tercih edilmektedir. Biraz daha detaylandırırsak açık adres aşağıdaki gibidir;
Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir
Ayrıca Erturgut Sanat Merkezi nerede daha da detay istiyorum diyorsanız ulaşım için videoya, google haritasına, ayrıca telefon mail gibi  ve çok daha fazlasına aşağıdaki adresten de ulaşabilirsiniz;
https://erturgutsanatmerkezi.com/iletisim.html


Murat Erturgut kimdir?

Murat Erturgut, Erturgut Sanat Merkezi’nin genç kurucusudur, ayrıca sadece İzmir’de değil, 2007 yılından beri Türkiye’nin farklı yerlerinde hizmet veren bir çok sanat merkezinin kurucu ortağıdır. Sanat alanının yanı sıra, organizasyon, tasarım, danışmanlık gibi farklı alanlarda da çalışmaları ve girişimleri bulunmaktadır.

Erturgut Sanat Merkezi yorumlar?
Erturgut Sanat Merkezi ile ilgili yapılan yorumlara sitemiz üzerinden, facebooktan veya ekşi sözlük’ten ulaşabilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezi hakkında yorumlar
https://erturgutsanatmerkezi.com/ogrenci-gorusleri/

Erturgut Sanat Merkezi ekşi yorumları?

Erturgut Sanat’la ilgili Google’da yapılan aramalardan biri de ekşisözlükte yapılan yorumlardır. Hakkımızda yapılan yorumlara aşağıdaki adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://eksisozluk.com/erturgut-sanat-merkezi–3138903

Erturgut Sanat Merkezi  instagram, facebook gibi sosyal medya hesapları
Erturgut Sanat Merkezi’ni neredeyse tüm sosyal medya mecralarından takip edebilirsiniz.

Sosyal medya hesapları:
https://erturgutsanatmerkezi.com/ufak-bir-rica/

Erturgut Sanat Merkezi Buca’da var mı? Bornova’da da Erturgut Sanat şubesi mevcut mu? Alsancak’ta Erturgut Sanat var mı?
Erturgut Sanat sadece İzmir Karşıyaka’da hizmet vermektedir.  İzmir’in her yerinden de kolaylıkla ulaşılabilir bir konuma sahiptir, siz de ister Buca’dan ister Bornova ya da Alsancak’tan kolaylıkla sanat merkezimize ulaşabilirsiniz.