Hepimizin elinde fotoğraf çeken bir telefon mevcut, telefonumuzu fotoğraf çekerken daha verimli kullanmaya ne dersiniz?!

Katılım Ücretsiz!
Yer:
Erturgut Sanat Merkezi ( Ulaşım Bilgileri )
Tarih:  22 Mayıs Pazar Saat 19.00

Hiç çekinmeden atölyelerimize katılabilirsiniz, atölyeye katılmak için tek yapmanız gereken öncelikle buradan mail listemize kaydolmak –>  Erturgut Sanat Mail Bülten ve sonrasında da ister whatsapptan ister mail yoluyla fotoğraf atölyesine katılmak istediğinizi bildirmek. İletişim bilgilerimiz için –> msn@erturgutsanatmerkezi.com / 0507 95 96 333

telefon-fotoğrafçılığı

Yaratıcı çekim teknikleri, kompozisyon kurallarıyla ister telefonla ister fotoğraf makinasıyla çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Çekinmeyin, atölyemize çıkın gelin, atölyeye gelmek için tek yapmanız gereken öncelikle buradan mail listemize kaydolmak –>  Erturgut Sanat Mail Bülten ve sonrasında da ister whatsapptan ister mail yoluyla fotoğraf atölyesine katılmak istediğinizi bildirmek. İletişim bilgilerimiz için –> msn@erturgutsanatmerkezi.com / 0507 95 96 333

Diğer sahil workshoplarımız gibi bu workshoplarımız da son derece eğlenceli! Diğer workshoplarımızı kaçırmamak için aşağıdaki linklere bakabilirsiniz!

Ücretsiz Yazarlık Workshopu
Ücretsiz Resim Workshopu

Yaratıcı Çekim Teknikleri ve Kompozisyon İpuçları Bu Atölyede!

İnsanı en çok gezdiren hobilerden biri fotoğrafçılık ve fotoğrafçılık günümüzde oldukça da popüler. Artık sahip olunması bir zorunluluk haline gelen cep telefonları oldukça kaliteli görüntüler üretiyor, bundan 10 yıl öncesinin dijital fotoğraf makinalarından çok daha kaliteli sonuçlar veren cep telefonu kameralerı hayatımızda kocaman bir yer kaplıyor.

Hoşumuza giden şeylerin, kaçırmamamız gereken anların fotoğraflarını telefonumuzla da çekiyoruz, anı ölümsüzleştirmek adına sürekli fotoğraf çekiyoruz ve bunu yaparken belki de fotoğraf makinasından çok telefonlarımızla yapıyoruz.

Telefonla fotoğraf çekerken nasıl daha güzel fotoğraflar çekebiliriz, güzel fotoğralar çekmenin sırları neler? Telefon fotoğrafçılığı atölyemizde telefonla daha iyi fotoğraf çekmenin sırlarını öğreniyor ve kompozisyona yönelik çalışmalar yapıyoruz.