Erturgut Sanat Blog ailesi Sosyal Medya Fotoğrafçılığı Atölyesi ile karşınızda.. Sosyal medya hesaplarımız artık bir nevi bizim dijital kimliklerimizdir. Eskiden kendinimizi ifade etmenin en iyi yollarından biri iyi bir diksiyon iken şimdi bunun yanında ayrıca iyi bir dijital kimliğe yani sosyal medya hesabına sahip olmak gerekiyor. Sosyal medya hesaplarımız sadece kendimizi sosyal açıdan yansıtmaya değil aynı zamanda yetenek, kabiliyet ve iş bağlamında da referansımız olabilir..

Erturgut Sanat ve Atölyemiz Canımız işbirliği ile gerçekleştirilen Ücretsiz Sosyal Medya Fotoğrafçılığı Atölyesine sizler de katılarak sosyal medya kullanımı hakkında yeni fikirler edinebilir ya da yeni bir bakış açısı edinebilirsiniz. Katılım şartlarını atölyenin içeriğine değindikten sonra ele alacağız.

Sosyal Medya Fotoğrafçılığı Atölyesi

Bölüm 1: Telefon Fotoğrafçılığı

Sosyal Medya Fotoğrafçılığı Atölyesi
Sosyal Medya Fotoğrafçılığı Atölyesi

İlk bölümüzde telefon ile çekim yöntemleri, telefonlardaki çekim modlarının kullanımı, ön kameranın daha verimli kullanımı, ışık kullanımı ve tercihleri, pozlama, vücudun pozisyonu ve edit programlarını ele alacağız. Telefonlar artık profesyonel makinelerin yerini almaya başladı. Elinizde en son model bir telefonun olması kendiliğinden iyi fotoğraf çekeceği anlamına gelmiyor, aynı şekilde eski model bir telefonda da harika fotoğraflar üretebilirsiniz. tüm ayrıntıları bu bölümde bulacaksınız!

Bölüm 2: Profesyonel Makine Fotoğrafçılığı

Sosyal Medya Fotoğrafçılığı Atölyesi
Sosyal Medya Fotoğrafçılığı Atölyesi

İkinci bölümüzde ise telefon fotoğrafçılığında dikkat ettiğimiz unsurları dijital fotoğraf makineleri üzerinden ele alacağız. Telefon son derece pratik olsa da bazen profesyonel bir çekimden de post yapmak isteyebilirsiniz. Meraklıları için bu bölüm altın değerinde!

Bölüm 3: Instagram Kullanımı

Sosyal Medya Fotoğrafçılığı Atölyesi
Sosyal Medya Fotoğrafçılığı Atölyesi

Son bölümümüzde ise fotoğraflarınızı sosyal medyada daha iyi sunmayı ve hatta pazarlamayı (sadece ticari anlamda değil) ele alacağız. Bu bölümden sıfırdan yola çıkarak iyi bir profil oluşturmayı, profil rengini ve düzenini, post paylaşırken dikkat etmeniz gereken unsurları, sürdürülebilirliği, hikaye ve reels kullanımını, gönderileri öne çıkarak unsuları ve daha pek çok konuyu ele alacağız.

Ücretsiz Sosyal Medya Fotoğrafçılığına Katılım

Sosyal Medya Fotoğrafçılığı Atölyesi
Sosyal Medya Fotoğrafçılığı Atölyesi
  • Kontenjanımız 8 kişi ile sınırlıdır.
  • Atölyeye ilk başvuran 8 kişi hak kazanacaktır.
  • Atölye 3 Mart Perşembe günü 15.00’da gerçekleşecektir.
  • Atölye 70 dk sürelidir

Farklı atölyelerle her zaman karşınızda olacağız. Çeşitli ücretsiz hobi atölyelerinden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeniz yeterlidir. Üstelin atölyelerimize katılmak için takipte kalın hızlı olmanız yeterli, kesinlikle bir çekiliş vs. söz konusu değil. İlk görüp bize ulaşmanız yeterli!

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

Sanat Merkezimize Sadece Çay, Kahve Ve Muhabbet İçin De Gelebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezi Mutlu, Sanatlı Ve Huzurlu Günler Diler. Sanatsız Ve Mutsuz Kalmayın! 

Ücretsiz Enstrüman Alım Ve SAtım Danışmanlığımızdan Ücretsiz Bir Şekilde Yararlanmak İçin Hemen Bize Ulaşın!