Erturgut Sanat size kaliteli bir eğitim, bol bol eğlence, sosyal aktivite, samimi, sıcak bir sanat ortamı, keyifli bir 2. ev, sıkılmayacağınız bir deneyim vaat ediyor.  Yazının buradan sonrasını okumaya başlamadan önce sizden ricamız şöyle sevdiğiniz bir şarkıyı açıp bir yandan o şarkıyı dinleyip bu yazıyı okumanız, bizi daha iyi anlamanız, hissetmeniz için.

erturgut-sanat-merkezi-neler-vaat-ediyor

Size çok eğleneceğimiz bir hobi edindirmeden size yapmak istediğiniz şeyi en iyi şekilde öğretmeden sizi hiç bir yere göndermiyor. Sürekliliğimizin, kalıcılığımızın, varlığımızın en iyi şekilde devam etmesinin en önemli sebebi herkesi aileden görmemiz, en iyi şekilde ilgilenmemiz ve her şeyi içten yapmamız!

Erturgut Sanat Merkezi, 2007 yılından günümüze kadar gelmiş çok samimi bir sanat merkezidir. Her insanın bir kişiliği, bir karakteri olduğu gibi sanat merkezinin de aynı şekilde bir karakteri vardır, eminiz yakından tanısanız siz de sanat merkezimizi çok seversiniz.

Size Neler Vaat Ediyoruz?Erturgut Sanat Merkezi’ndeki ortam sıcak bir aile ortamıdır, dersiniz dışında gelip gönlünüzce vakit geçirebilirsiniz. Etraftakilerle sohbet edebilir, televizyon izleyebilir, playstation oynayabilir, masa oyunları oynayabilir, etüd yapabilir, kahvenizi içip kitap okuyabilir, bahçede denize sıfır şekilde keyifli keyifli çayınızı içebilir, yeni insanlarla tanışıp dertleşebilir, ortak konulardan konuşabilir, uzun yıllar sürecek arkadaşlıklar, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezi kurulduğu günden beri o kadar çok şeye tanıklık etmiştir ki, ne arkadaşlıklar kurulmuştur burada, birbiriyle iyi arkadaş olanlardan, dert ortağı bulanlara kadar hepsi buradadır. Bir şekilde herkesin hayatına dahil olmuş ve hayatlarının samimi, sıcak bir parçası olmuştur. Hep iyi anıların içinde yer almıştır Erturgut Sanat Merkezi.

Burada hep güzel anılar vardır, üzülsek de birlikte üzülür ama sonra sorunları çözüp birlikte gülmesini biliriz, sıkıntılar dışarıda kalır Erturgut Sanat Merkezi’ne adım attıktan sonra. Öğretmeni, öğrencisi herkes arkadaştır.

Böyle yazarak anlatsak inanmazsınız belki ama gelince daha 2. haftanızdan itibaren sizin de sanat merkezinin bir parçası olacağınıza eminiz. Başta herkes çekinir, acaba gerçekten dedikleri gibi samimi bir yer mi, ben acaba kısa sürede ısınabilir miyim diye düşünür ama sonra bir bakar ki kendini bu sıcak ortamın içinde bir parça olarak bulmuş…

Sokakta üşümesin diye sokak hayvanlarına birlikte yuva yaptığımız da oldu, evini taşıması gereken öğrencimize yardım ettiğimizde, ihtiyacı olan öğrencimiz için aramızda para topladığımızda oldu, sevgilisinden ayrılan öğrencimiz için moral buluşması yaptığımızda ve daha bir sürü şey!

Size Neler Vaat Ediyoruz?Birbirimize hep destek, tam destek olduk! 2007 yılında kurulduğumuz günden beri hala görüştüğümüz bir çok öğrencimiz var, kimisi ilkokula başlıyordu, şimdi liseye geçti, kimisi lisedeydi, üniversiteyi bitirdi iş hayatına atıldı, kimisi evlendi, kimisi çocuk sahibi oldu, kimisi aşkını sanat merkezinde buldu, kimisi en yakın arkadaşını, yıllardır bir arada olduğumuz o kadar çok insan varki, görseniz şaşırsınız. İnsanın “müşteri” sıfatıyla gittiği yerde çok kısa bir süre sonra “ait” olması, parçası olması kadar güzel bir şey yok.

İşimizi seviyoruz, çünkü biliyoruz ki bu hayat para kazanma kaygısıyla geçmez, biz insan kazanıyoruz, zaten maddi şeyler başarının arkasından geliyor, emekli olana kadar bir sürü insan kazanmamız bizim için en önemlisidir!

Hababam Sınıfı’ndaki Mahmut Hoca’nın dediği gibi “Okul dört tarafı kapalı üstünde damı olan yer değildir. Okul her yerdir. Önemli olan, öğrenmek, öğretmek, beraber olmak ve bir gaye için savaşmaktır. Neresi olursa olsun. Ne fark eder? Dağ, taş, orman… Önemli olan beraber olmak, okuyabilmek bunun savaşını vermek. Bu savaşa var mısınız?”
Erturgut Sanat da bir sanat okulundan çok daha fazladır, birlikte olduğumuz, sanat yapmayı öğrendiğimiz, öğrenirken özellikle eğlendiğimiz, hayatımıza artı değerler ve değerli insanlar kattığımız yerdir.

Size Neler Vaat Ediyoruz?Siz de hayatınıza renk katmak, 2. bir ev edinmek istiyorsanız biz her yere yakınız, Karşıyaka’dayız ama bize ulaşmanız otobüsle, metroyla, vapurla, taksiyle her şeyle kolay. Siz de bir parçamız olmak için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca düzenlediğimiz etkinliklere dahil olmak isterseniz whatsapp grubumuza üye olabilirsiniz mesela, bunun için tek yapmanız gereken 0507 95 96 333 numaralı telefonumuza da etkinliklerinizden haberdar olmak için whatsapp grubunuza katılmak istiyorum yazıp adınız soyadınızla bir mesaj atmanız.

Yazmakla bitmez sanat merkezi, yaşamanız gerek diyerek yazımızı daha fazla uzatmadan burada bitiriyor ve sizi de sanat merkezimize en azından bir çay, bir kahve içmeye, hoş sohbet etmeye bekliyoruz, çekinmenize gerek yok, illa ders alacaksınız diye bir şart da yok, kapımız iyi niyetli herkese sonuna kadar açık!

neden-erturgut-sanatYandaki gri balıklardan önce turuncu balığı farkettiyseniz, siz de