Erturgut Sanat ailesi olarak bugün sizler için Müzik Ve Futbol Bağlantısı konusunu ele alacağız. Neredeyse tüm dünya ligleri bitti ve bu yaz hiçbir futbol turnuvası olmayaması çoğu taraftarı üzebilir, ancak unutmayın her şey bir pazardır ve bir pazarın büyümesini sağlayan yegane unsur devamlılıktır. Futbol kulüpleri ve endüstriler futbolda devamlılığı sağlamak için şimdi de çevrimiçi müzik uygulamalarıyla anlaşma yoluna girdiler..

Müzik ve spor hep birbirini destekleyen alanlardı, sporculardan hayran oldukları müzik her zaman çok ilginç ve performansları anın gelişimi için önemli bir rol oynadı. Müzik son zamanlarda spor pazarlamasına giderek daha fazla entegre oluyor.

Müzik Kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için Buraya Tıklayın. Ayrıca Ücretsiz Deneme Derslerimize katılmak için hemen bize ulaşarak ücretsiz randevu alın!

Futbol Kulüpleri Ve Müzik Uygulamaları

Müzik Ve Futbol Bağlantısı
Müzik Ve Futbol Bağlantısı

Ocak ayının sonunda, Alman Futbol Ligi şampiyonu Bayern Münih, Apple Music ile ortaklıklarını duyurdu, ancak bu bir ilk olmamakla birlikte ve spor kulüpleri ile müzik akışı endüstrisi arasındaki son işbirliği de olmayacak. Bir dizi çevrimiçi müzik uygulaması pazarı büyüttü ve savaşlarını futbol sahalarına genişletmeye karar verdiler. Bayern Münih’ten önce, beş kez Bundesliga kazananı ve Spotify’ın gururlu ortakları olan Borussia Mönchengladbach vardı.

“Müziğin günlük hayatın bir parçası olduğuna inanıyoruz. Bu, sizinle birlikte gelen film müziği ve futbolseverler, tıpkı herkes gibi, günlük yaşam deneyimlerinin bir parçası olarak müziğin keyfini çıkaracaklar.”  

Golan Shaked, Deezer’ın Baş Ticari Yetkilisi.

“Müzik ve spor, insanları bir araya getirme gücüne sahip, futbolun çekiciliği ve Manchester United’a olan eşsiz tutkuyla ilk elden deneyimlediğimiz bir şey. Deezer aynı zamanda bir yenilikçi ve endüstri lideri olduğundan, dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımıza müzik ve dijital medya aracılığıyla sevdikleri Kulüple etkileşim kurmanın yeni bir yolunu sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.” 

Richard Arnold, Manchester United Grubu Genel Müdürü

Ancak Apple Music ve Spotify, dünyanın dört bir yanındaki futbol kulüpleriyle anlaşma sağlama konusunda en çok ilgilenen çevrimiçi müzik akışı hizmeti olan Deezer’ın hala çok gerisinde .

Deezer zaten Manchester United, FC Barcelona ve FC St. Pauli gibi kulüplerle ortaklıklar kurarak taraftarlarına maç günü çalma listeleri ve oyuncu çalma listeleri sunuyor ayrıca hizmetin imza özelliği olan FLOW’a erişim sağlıyor. Deezer’ın şirket içi müzik küratörlerinin yanı sıra algoritmik verilerin birleşimiyle kulüplere veri sunmak. Deezer, geçmişte TalkSport (İngiltere) ve Sport1 (Almanya) ile de anlaşmalar yaptı. Bu anlaşmalar, Deezer’ın spor yayıncılığı alanında da önemli bir rol oynamasını sağladı.

Müzik, insanları birbirine bağlamak için güçlü bir araçtır ve bu makalenin başında söylediğimiz gibi, müzik ile spor arasında güçlü bir bağ vardır. Kulüpler arasındaki anlaşmalar ve çevrimiçi müzik akış hizmetleri, kulüplerin taraftarlarla ilişkilerini geliştirmek için çok eğlenceli ve ilginç ortaklıkları temsil ettikleri için her iki taraf için de faydalı olabilir. Bu eğilim, nispeten yakın gelecekte daha sık ortaya çıkmaya başlarsa şaşırmayın.

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..