İnsan doğru bilgiyi Çin’de de olsa aramalı ve onu her nerede bulursa almalıdır anlamında İlim Çin’de de olsa alınız demişler, çok da doğru demişler.

İzmir’de ulaşım kolayken, en azından sanat merkezimize toplu taşıma araçlarıyla ulaşım kolayken, kaliteli eğitim için “bana uzak” demek bir hata!

İlim Çin'de, Sanat Karşıyaka'da Olsa Gidip Almalı!Mesafeler değil kalite önemlidir, siz değer katan şeylerle aranıza mesafeler giremez!

Sanat merkezi seçerken, evime en yakın olsun, yürüyüş mesafesinde olsun, evden 5 dakika uzakta olsun gibi kriterlere göre seçmek bir hata olacaktır. En doğru, en kaliteli eğitimi alacağınız, beklentilerinizi tam karşılayacak yeri seçerken mesafe konusu son kriter olmalıdır.

Haftanın belli günü veya belli günleri gidip vakit geçireceğiniz için süreklilik gerektiren bir durum gerektirmediği için mesafeleri bu kadar dert etmemelisiniz! (ki eğer isterseniz Erturgut Sanat’a haftanın 7 günü, eğlenceli vakit geçirmek için de gelmeniz mümkün)

Hadi bir adım atalım denemesi bedava!

Eğer gerçekten kendiniz için bir şeyler yapmak istiyorsanız, hayatınıza bir değer katmak eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız mesafeleri sorun etmemelisiniz. Güzel bir kafeye, güzel bir yere gideceğiniz zaman mesafeyi sorun etmeyen biriyseniz, güzel bir sanat merkezi arıyorsanız yine mesafeleri sorun etmemelisiniz! En azından ücretsiz deneme dersine gelip mesafelerin sorun olmadığını kendi gözünüzle görebilirsiniz, denemesi bedava!

O kadar konuştunuz peki sizin sanat merkeziniz nerede derseniz, işte yol tarifi aşağıda;

Bir de ek dersliklerimize gitmek için olan 360 derece bir videomuz var, ek dersliklerimizde de toplu olarak sınıf derslerimiz gerçekleştiriliyor, işte bu da o 360 derece videomuz;

İlim Çin'de, Sanat Karşıyaka'da Olsa Gidip Almalı!
Sanat merkezimize gelmek için vapuru, otobüsü, metroyu, taksi dolmuşu veya dolmuşu tercih edebilirsiniz.
Metro ve dolmuş sizi çarşıda indirdikten sonra tahmini 3-4 dakikalık bir yolculuk için tekrar otobüse binebilir veya yürüyerek gelebilirsiniz. Otobüs durakları da sanat merkezimizin tam önünde yer almaktadır.