Hediye

Sanat Hediye

Bu yıl bir değişiklik yapın; doğum günü, yıldönümü hediyesi olarak hayatınızdaki O çok özel insanlara SANAT hediye ederek hayallerini gerçekleştirme imkanını verin.

Çoğu insanda hayatının belli bir döneminde sanata dair istek olmuştur fakat çeşitli sebeplerden ötürü iş hayatının yoğunluğu, acaba geç mi kaldım daha önce mi ders almaya başlamalıydım gibi çekinceler içerisinde kalarak hep bir erteleme süreci yaşanmıştır.

En Anlamlı Hediye

Burada Sizler sevdikleriniz için harekete geçerek, Onların bir türlü gerçekleştirmediği hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olabilir ve hayatları boyunca bulundukları her platformda O’na kazandırdığınız bu deneyimi büyük bir mutlulukla paylaşıp Sizden bahsedeceklerdir.

Hediye Seçmekte Zorlanıyor musunuz?1

Müzik Hediyeler

Biz Erturgut Sanat Merkezi olarak; Sizin için herşeyi düşündük. Sizin adınıza Sevdiklerinizin ismine özel hediye kartı hazırlıyoruz ve Müzik konusunda uzman eğitmenlerimiz ile konuşup derslerimizi organize ediyoruz.

En Kalıcı Hediye Eğitimdir

Hediye Seçmekte Zorlanıyor musunuz?1

Sanat Hediye

Unutmayın en kalıcı yatırım eğitimdir. Ve eğitim de sanat üzerineyse bu adım kişinin hayatını olumlu etkileyecektir.

Bir sonraki hediye belki de sevdiklerinizden size bir beste örneği olacaktır. Örneğini izlemek için tıklayınız.

Size düşen görev sadece, kutlamayı düşündüğünüz günde sevdiklerinizin hayallerini gerçekleştirebileceği ve Onlara yeni bir ufuk açacağınız Sanat Dolu Günler yaşamasını sağlayacak hediye kartını kendisine iletmeniz.

Bize Ulaşabilirsiniz

Enstrüman Hediye

Erturgut sanatla hediyeniz sanat olsun

Bize Ulaşın

Hediye Seçmekte Zorlanıyor musunuz?1

Sevdiklerinizin hayallerini ve isteklerinizi gerçekleştirmek sadece bir telefon uzağınızda; bizleri 0 507 95 96 333 No’lu telefonumuzdan arayabilir yada Erturgut Sanat Merkezi’ ni ziyaret edip çayınızı, kahvenizi içerken hediyenizi birlikte planlayabiliriz.

Uygun fiyatlı, doğru müzik aletini tercih etmek için… Müzik aleti konusunda nakit olarak satın alacağınız müzik aletlerinde uygun fiyatlarda müzik aleti satışı yapmaktayız. Ayrıca çeşitli taksit imkanlarımız da bulunmaktadır.

Müzik aleti alacaksanız sanat merkezimize mail atarak almak istediğiniz müzik aletini ve aklınızdaki bütçeyi aşağı-yukarı olarak belirtirseniz, satın alma sürecinde uzman eğitmenlerimizin yorumlarıyla sizlere destek olmaktayız.

Eğer sizi yanlış yönlendiren satıcılara kanmak istemiyor ve bilen birilerine özellikle eğitim kurumlarına danışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Satın almak istediğiniz müzik aletiyle ilgili ayrıntılı bilgi almak ve kendi bütçenize en uygun müzik aletini seçmek için İzmir’deki müzik mağazamıza mail yoluyla veya telefonla ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca alacağınız müzik aletlerinin yanında aksesuarlar da bizim hediyemiz!

Satışını Yaptığımız Ürünler

– Gitar ve Ekipmanları
– Stüdyo Ekipmanları
– Mobil Cihazlara Özel
– Profesyonel Ses Sistemleri
– Aksesuarlar
– Tuşlu Çalgılar
– Vurmalı Çalgılar
– Yaylı Çalgılar
– Üflemeli Çalgılar
– Türk Müziği Enstrümanları
– Ev Tipi Ses Sistemleri
– Diğer Enstrümanlar
– Dj Ürünleri
– Albümler
– Kitap & Dergi