ters-kagit-ucak

Boş Yere Asılsız Garantiler Vermiyoruz.

Sadece para kazanmak uğruna “siz yapabilirsiniz”, “hemen başlayın, bu alan size çok uygun”, “size hemen 1 ayda öğretiriz” gibi asılsız, gerçek olmaktan çok uzak şeyler söylemiyor, memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Kimseyi kandırmıyor ve herkesin beklentisini karşılayacak şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Önce sizi ücretsiz deneme dersimize davet ediyoruz, daha sonra size en uygun alanı birlikte belirleyip bu doğrultuda garanti veriyoruz, böylelikle garantilerimizin hiç biri asılsız olmuyor, hiç kimsenin hakkını yemiyor ve çalışmalarımızı dürüst şekilde sürdürüyoruz.


Ödeme Taahüdü İstemeden Çalışıyoruz.

Kurslara başladığınızda 3 ay peşin, 6 ay, 1 yıl peşin gibi şartlar koşmuyoruz. Eğitimlerimize ve eğitmenlerimize sonuna kadar güveniyor ve başladıktan sonra devam edeceğinizi biliyor, memnun olmamanız için hiç bir neden görmüyoruz, bu sebeple ödeme taahüdü istemeden aylık olarak çalışıyoruz.

 

ters-kagit-ucak

Kişiye Özel Program Hazırlıyoruz.

Bir tane kitabı açıp, kitap bitene kadar sizi o kitaptan çalıştırmıyoruz, sadece bunu evde de yapmanız mümkün, bir çok kitaptan bir çok metodtan yararlanarak kişiye özel program hazırlıyoruz. Herkesin yeteneği, beklentisi farklı olduğu için yaş farketmeksizin ister 4 yaşında ister 80 yaşında herkese kişiye özel program uygulayarak başarıya doğru daha sağlam adımlarla yol alıyoruz. Öğretmenlerimiz seviyenizi takip ediyor ve çalışmaları ona göre planlıyor.

 

 

35 Kişilik Profesyonel Eğitmen Kadrosu

35 kişilik ve her geçen gün büyüyen, bir çoğu uzun yıllardır çalıştığımız eğitmen kadromuzla haftanın 7 günü Karşıyaka’da bir aile ortamı sıcaklığında, neşesinde ve samimiyetinde eğitimlerimize devam ediyoruz. Her birimiz sadece uzman olduğumuz alanlarda çalışıyor ve en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz.ters-kagit-ucak


Erturgut Sanat Güvencesi ve Kalitesi

2007 yılından beri İzmir’de başarıyla hizmet vermekte ve zirvedeki yerimizi sanat sektörüne yön vererek ve markalaşarak korumaktayız. Eğitimlerimizin kalitesi, hizmetlerimizin şeffaflığı ve yetiştirdiğimiz onca birey, hakkımızda yapılan onca güzel yorumla Erturgut Sanat güvencesinden bahsedebiliyoruz.


Sabit ve Uygun Fiyatlar

Telefonda, mailde, whatsapp ve sosyal ağlar üzerinden fiyat söylemekten çekinmeyiz, çünkü fiyatlarımız sabittir, herkes için aynı fiyat geçerlidir, birine başka bir diğerine başka fiyat vermek gibi bir şey yapmayız. Çok yüksek fiyatlar söyleyip, çok para kazanalım gibi bir düşüncemiz yoktur, herkesin kurslardan yararlanabileceği ve öğretmenlerimizin de haklarını alabileceği şekilde fiyatlar verilir.
ters-kagit-ucak

Herkese Uygun Çalışma Saatleri

Çalışma saatlerimiz herkese uygun olacak şekildedir, haftanın 7 günü aralıksız hizmet veririz. 2007 yılından itibaren, açıldığımız günden beri Erturgut Sanat 1 gün bile kapalı kalmadan talep durumunda saat 23.00’e kadar çalışmalarını sürdürmüştür.


Sanat Merkezimizdeki Aletleri Herkesin Kullanımına Açıyoruz.

Sanat merkezimizde bulunan müzik, resim, fotoğraf, tiyatro, sinema vs alanlarda kullanılan gereçkler herkesin kullanımına açıktır, öğrenciler ders sırasında yanında araç gereç getirmek zorunda değildir, hobi edinmek istediği alandan emin olana kadar sanat merkezimizdeki ekipmanları kullanabilmekte ayrıca ders dışında da sanat merkezimizin ekipmanlarıyla pratik ve etüd yapabilmektedir.ters-kagit-ucak

Ayrıca ufak bir rica, aşağıdaki yazılara da göz gezdirebilirseniz bizi çok daha yakından tanıyabilir, nereden, nasıl bir hizmet alacağınızı ve hayatınıza katacağı şeyler hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ve istediğiniz her zaman çay, kahve içmeye merkezimize bekleriz.

Sanat merkezimizin diğer imkanları:
Erturgut Sanat Hakkında Bilgi

Erturgut Sanat eğitimi ve etkinlikleriyle neler sunuyor:
Size neler vaad ediyoruz?

Sanat merkezimizdeki derslerle ilgili sık sorulan soruların cevapları:
Sık Sorulan Sorular