Fotoğrafçılık Kursu Hizmetimiz / Fotoğrafçılık Kursu İzmir

Bugün sizlere yıllardır sunmuş olduğumuz hizmetlerden biri olan fotoğrafçılık kursu hizmetimiz hakkında detaylı bilgilendirmeler içeren bir yazı hazırladık.

Fotoğrafçılık-Kursu-İzmir

Aklınızda şu sorular mı var;

♦ Fotoğrafçılık kursu nedir?

♦ Fotoğrafçılık kursunda neler yapılmaktadır?

♦ Fotoğrafçılık kursunda neler öğrenebilirim?

♦ Fotoğrafçılık kursu bana neler katacak?

♦ Fotoğrafçılık kursu hakkında detaylı bir bilgilendirmeye nereden ulaşabilirim?

♦ Fotoğrafçılık kursu İzmir fiyatları nasıl?

♦ İzmir’de en iyi fotoğrafçılık kursu veren yer neresi?

Merak etmeyin, yukarıda yazmış olduğum ve aklınızda oluşabilecek diğer tüm potansiyel soruların cevaplarını bu yazıda bulabileceksiniz. Dilerseniz yazımıza geçelim.


Fotoğrafçılık Kursu Hizmeti Nedir?

Fotoğrafçılık-Kursu-Hizmeti-Nedir

Fotoğrafçılık kursu hizmeti, fotoğrafçılık hakkında bütün bilinmesi gerekenler, fotoğrafçılık türleri ve çeşitleri, profesyonel fotoğrafçılık eğitimi, fotoğrafçılık hakkında püf noktalar gibi konular hakkında bilgi aktarımı yapılıp, fotoğrafçılık hakkında hem teorik hem de pratik olarak eğitim verilen hizmetlerdir.


Fotoğrafçılık Kurslarında Neler Yapılmaktadır?

Fotoğrafçılık-Kurslarında-Neler-Yapılmaktadır

Fotoğrafçılık kurslarında yapılanları madde madde listelemek gerekirse;

♦ Fotoğrafçılığın tarihi hakkında bilgilendirme sağlanması

♦ Fotoğraf makinesi ve çalışma prensipleri hakkında bilgilendirme sağlanması

♦ Fotoğraf makinesi üzerindeki ayarlar hakkında uygulamalı bilgilendirme sağlanması

♦ Ödevler verilerek öğrenim sağlanması


Erturgut Sanat Merkezi Fotoğrafçılık Kursu Hizmetinde Neler Yapılmaktadır?

Erturgut Sanat Merkezi Fotoğrafçılık Kursu Hizmetinde Neler Yapılmaktadır?

Yukarıda yazmış olduklarım, İzmir’deki her sıradan kursun vermiş olduğu hizmetlerdir. Bizim, bu hizmetlerin üstüne eklediğimiz ve sizin gerçekten doğru, detaylı ve kusursuz bir eğitim almanız için eklediğimiz bir çok hizmet vardır. Dilerseniz bunları da madde madde sizlere yazalım.

♦ Fotoğrafçılığın tarihi hakkında belgeseller izletilerek hem işitsel hem de görsel olarak bilgilendirme sağlanması

♦ Erturgut Sanat Merkezi’nde sırf bu hizmet için barındırılan parçaları ayrılmış olan ve dönemsel olarak üretilmiş fotoğraf makineleri üzerinde parçaların tanıtımının yapılması, parçaların ne işe yaradığının anlatılması ayrıca fotoğraf makinesinin içindeki parçalara temas edilerek gerçek bir tecrübe yaşatılarak fotoğraf makinesi hakkında hem fiziksel bilgilendirme hem de teorik bilgilendirme sağlanması

♦ Fotoğraf makinesinin sahip olduğu ayarları, hem belgeseller izletilerek hem de uygulamalı olarak fotoğraf makinesi ile anlatılarak ayrıca öğrenilmesinin sağlanması

♦ Fotoğraf makinesinin üzerideki ayarların doğru ve kusursuz bir şekilde kavranılması adına öğretmen ile ya da tek olarak dışarı çıkılıp belirlenen konu ve uygulanacak ayarlar dahilinde pratik yapılması veya ödevler verilmesi ile ayarların kavranılmasının sağlanması

♦ Fotoğraf makinesi de diğer sanat dalları gibi sürekli ve düzenli bir çalışma istediği için, Erturgut Sanat Merkezi’mizde fotoğrafçılık eğitimi veren öğretmenlerimiz tarafından, öğrenciye her dersin sonunda, bütün hafta boyunca çalışabileceği ödevler, pratik çalışmalar ve teorik bilgiler hakkında araştırma ödevleri verilerek verilerek öğrenim sürecinin hiç duraksamadan, sürekli devam ederek hem eğitimin durmamasını hem de öğrenme süresinin kısaltılmasının sağlanması


Fotoğrafçılık Kursu İzmirYukarıda da okuduğunuz gibi, sıradan bir fotoğrafçılık kursu hizmetine göre, Erturgut Sanat Merkezi sizlerin en  doğru eğitim alarak memnun kalmanız için çok detaylı bir fotoğrafçılık kursu hizmeti sağlıyor.

 

 

Eğer bir fotoğraf makinesi satın almak istiyor fakat hangi marka ve modeli seçmeniz gerektiği konusunda endişeleriniz var ise “En Uygun Fiyata Fotoğraf Makinesi Satın Alma Rehberi” isimli yazımızı okuyarak size en uygun fotoğraf makinesini, en uygun fiyata nasıl satın alabileceğiniz konusunda detaylı bir bilgilendirme sağlayabilirsiniz.