Facebook’tan Müzik Odakla Uygulama: Bars.. Sosyal medya devleri yeni projelerle her gün birbiriyle kapışırken projelerine müziği adepte etmeyi unutmuyorlar.. Eskiye nazaran popülaritesini kaybeden Facebook müziği geliştirdiği uygulamaya adapte ederek popülerliği yakalamayı hedefliyor..

Facebook’un yeni uygulaması Bars.. Tiktok vari bir uygulama olmasıyla dikkat çeken Bars özellikle kullanıcıların şarkı söylemesini olanacak sağlıyor.. Yeni uygulama Hip-Hop ve Rap odaklı..

Facebook'tan Bars Uygulaması

İçinde yüzlerce ücretsiz altyapı barındıran uygulama sayesinde kullanıcılar altyapıların üstüne şarkı söyleyerek hünerlerini gösterebiliyorlar.. Altyapılar telifsiz olarak kullanıcılara sunulurken söz yazma konusunda uygulamadan yardım da alınabiliyor.. Bars uygulaması sizlere kafiye konusunda yardımcı olabiliyor!

Genel kullanıcı yorumlarından sıklıkla TikTok’a benzetilen uygulamada 60 saniye sınırı da bulunmakta. Hünerinizi sadece 60 saniyede göstermeniz gerekecek.

Uygulamada ayrıca bir yarışma modu da mevcut. Sizlere verilen kelimelerden rap yapıp skorlar üretemiyor olsanız da ve arkadaşlarınızla mücadele edebiliyorsunuz.

Facebook’tan Bars

Yeni uygulama Bars

Geçen hafta sonu kullanıma açılan Bars şimdilik sadece Amerika’da ve İOS cihazlarında kullanılabiliyor.. Facebook uygulama danışmanı NPE Team’in yaratıcılığıyla piyasaya koyulan Bars uygulaması ilgi çeker mi henüz soru işaretiyken işin içinde müzik olması ve kullanıcıların bu alanda kendini göstermesine olanak sağlaması açısından umut veren uygulamaların başında geliyor..

Uygulama hakkında gayet iddialı olan geliştiriciler bir instagram gönderilerinde şu sözlerle Bars’ın bahsettiler:  “ BARS uygulaması App Store’da yayında! Kullanıcı adınızı rezervasyon yaptırın ve uygulamaya ilk ulaşanlardan olun.” cümlelerine yer verilmiş. Tabii burada kastedilen, ABD’nin App Store’u oluyor.. BARS, yüzlerce farklı ücretsiz beat ile kaliteli rap müzikleri eğlenceli ve kolay bir şekilde oluşturmanızı sağlayan yeni bir uygulama. Bu uygulamada harika şarkılar çıkartabilmek için geçmiş bir rap deneyimine bile gerek yok.”

Ayrınca Bars Topluluk Yöneticisi DJ Iyer uygulama hakkında şu açıklamaları yaptı: Ses prodüksiyon araçları karmaşık, pahalı ve kullanımı zor olabilir BARS ile profesyonelce oluşturulmuş ritimlerimizden birini seçebilir, şarkı sözleri yazabilir ve kendinizi kaydedebilirsiniz.”

Facebook’tan Müzik Odakla Uygulama: Bars

Uygulamanın ne kadar başarılı olacağı yada tutup tutmayacağı henüz soru işaretleri barındırırken özellikle TikTok ile mücadele edeceği tüm teknoloji yorumcuları tarafından belirtiliyor..

Ancak ülkemizde yayımlanması için sanırım biraz bekleyeceğiz..

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

İzmir sanat kursları arasından, müzik kursu arayışında olanlar için, enstrüman çalıp, enstrüman kursu alıp yeni bir hobi edinmek isteyenler için, Erturgut Sanat Merkezi bir çok enstrümanın dersi sunıyor! İzmir müzik kursu bakımından çok şanslı bir yer, bir çok seçenek var! Siz de müzik kursu almak istiyorsanız Erturgut Sanat’a davetlisiniz, siz istekli olun ve gerisini bize bırakın!

Erturgut Sanat Merkezi 2007 yılının Aralık ayından, yani kurulduğu günden beri müzik alanında, çok geniş bir enstruman seçeneğiyle hizmet vermektedir. İzmir’de müzik kursu ve sanat kursları arayışınıza son vermek için Erturgut Sanat burada!