Artık evlilik teklifi zamanı geldiyse, kız arkadaşınız en iyi evlilik teklifi fikriyle, en unutulmaz olanı hakediyor!

Öncelikle belirtmeliyiz ki İzmir’de evlilik teklifi organizasyonu düşünüyorsanız, en uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetlerden biri Erturgut Organizasyon Evlilik Teklifi’dir!

İzmir’de Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Evlenme Teklifi Organizasyonu

Evlilik Teklifi Organizasyonunda Evet Dedirten SeçeneklerBu anın bir tekrarı olmayacak, mutlu evliliğin ilk adımı unutulmaz bir evlilik teklifinden geçiyor, sıradan bir evlilik teklifi unutulup gidecek ama özel olarak hazırlanmış bir evlilik teklifi planı, o anı hatırladıkça sevdiğiniz ve sizin yüzünüzü güldürecek, çocuklarınıza hatta torunlarınıza anlatabileceğiniz bir anı olarak kalacak.

Evlilik teklifinizi birlikte özel bir hale getirelim, evlilik teklifi fikirlerimizle size unutulmaz bir an yaşatalım. Bugüne kadar hazırladığımız evlilik teklifi organizasyonlarında mutlu olmayan bir çift olmadı, “evet” cevabını yüzlerce kez duyduk. Sadece İzmir’de evlilik teklifi değil, İzmir çevresinde de çok güzel evlilik teklifi organizasyonlarına imza attık. Hatta evlilik teklifiyle başlayan organizasyonlarımızda düğünlerinden, çocuklarının doğum günü organizasyonuna kadar gerçekleştirdiğimiz bize de güzel anılar olarak kalan zamanlar oldu.

Adım Adım Kusursuz Bir Evlenme Teklifi

Evlilik Teklifi Organizasyonu Nasıl Oluyor?
Öncelikle sizi dinlemekle başlıyoruz evlilik teklifinin planlarını yapmaya. Sizin için özel olan şeyleri dinliyoruz, sizin şarkınızdan, çift olarak sevdiğiniz şeylere kadar her şeyi konuşuyor evlilik teklifi fikrini hazırlamaya başlıyoruz.

Evlilik Teklifi Mekanları Neler?
Evlilik teklifi organizasyonumuzda bir çok seçenek bulunuyor, her bütçeye özel bir teklif hazırlıyoruz, isterseniz yatta romantik bir evlilik teklifi, isterseniz limuzinde evlilik teklifi, ya da kumsalda belki de sokağın ortasında veya bir sinema sahnesinde… Sizin beklentilerinize göre evlilik teklifi mekanına karar veriyoruz. İşte evlilik teklifi seçeneklerinden bazıları;

Yatta Evlilik Teklifi
Teknede Evlilik Teklifi
Sokakta Evlilik Teklifi
Sinemada Evlilik Teklifi
Kumsalda Evlilik Teklifi
Restoranda Evlilik Teklifi
Otelde Evlilik Teklifi
Helikopterde Evlilik Teklifi
Limuzinde Evlilik Teklifi
Lunaparkta Evlilik Teklifi

Yukarıda bahsettiğimiz evlilik tekliflerinin bazıları sadece İzmir içinde gerçekleştirilmektedir. İzmir’de evlilik teklifi gerçekleştirmenin yanı sıra Türkiye’nin her noktasında evlilik teklifi hizmeti vermekteyiz, bununla ilgili detaylı bilgiyi bizi arayıp almanız mümkündür.

Evlilik Teklifi Organizasyonunda Evet Dedirten Seçenekler

İzmir’de Evlilik Teklifi Edilebilecek Yerler
İzmir’de evlilik teklifi edilebilecek yerler arasında Kordon / Alsancak, Karşıyaka Çarşı veya Karşıyaka Sahil, Tarihi Asansör gibi yerler bulunmaktadır, fakat Çeşme Plajları, Foça Plaj ve koyları gibi bir çok seçenek de bulunmaktadır, İzmir içinde ortak belirleyeceğimiz her hangi bir yerde evlilik teklifi fikirlerimizi uygulamamız mümkündür.

Evlilik Teklifi Hizmetinizin İçinde Neler Mevcut?
Evlilik teklifinizde size özel paketler oluşturuyoruz, paketlere ekleme yapıp çıkartarak bütçenize ve beklentilerinize en uygun evlilik teklifini yapabilirsiniz.

Müzisyen ( Keman – Gitar – Solist )
Süsleme Hizmeti ( Uçan Balon – Tül Süsleme – Çiçek Süsleme – Kırmızı Halı – Mum vb.)
Catering – Yemek Hizmeti
İçecek Hizmeti ( Alkollü ya da Alkolsüz )
Profesyonel Fotoğraf Çekimi
Video Çekimi
Havai Fişek Hizmeti
Yer Volkanı, Konfeti
Ses Sistemi Kiralama

Evlilik Teklifi Organizasyon Fiyatları Ne Kadar?
Evlilik teklifi organizasyon fiyatları talep edeceğiniz organizasyon türüne göre değişmektedir. Evlilik teklifi organizasyonlarımızın en önemli yanlarından bir tanesi evlilik teklifi fiyatlarımızın uygun olmasıdır. Sizin için hazırladığımız paketlere ekleme ve çıkartma yapmanız mümkün olduğu için paketleri bütçenize göre ayarlayabilirsiniz.