Erturgut Sanat Merkezi tüm mecralarda müzik eğitimi ve keyifli kültür sanat sohbetleri ile aktif olmaya devam ediyor. Bugün itibari ile podcast dünyasına da adımımızı atmış bulunuyoruz. Keyifli sohbetlerimizde sizleri de görmek isteriz.

Peki Erturgut Sanat Podcast’de neler dinleyeceksiniz? Podcast bölümlerimizde ünlü müzisyenlerle yaptığımız röportajları, müzisyenlerin gelişim süreçleri hakkında tavsiyelerini, kültür sanat haberleri, kültür sanat sohbetleri gibi konuları işleyeceğiz. Örneğin yayımlanan ikinci bölümümüz de sosyal medya fotoğrafçılığı konusunu ele aldık. Söz konusu bölümüzü dinlemek için Buraya Tıklayın..

Erturgut Sanat Podcast

Sizler de merak ettikleriniz, tavsiye ettiğiniz konu ve konukları bizlere önermek için Buraya Tıklayarak bize ulaşabilirsiniz. Yayınlanan tüm bölümlerimizi İnstagram hikayemizde kaydırmalı olarak paylaşacağız. Ayrıca Apple Podcast ve Spotify Podcast sayfalarımıza ücretsiz abone olup bölümlerimiz yayınlandığınızda bildirimle haberdar olabilirsiniz..

Podcast kanalımızda her hafta yeni bir konu ve konukla karşınızda olacağız..

Spotify Podcast

Erturgut Sanat Spotify Podcast

Spotify Podcast’deki yayımlarımıza Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.. Ayrıca ücretsiz abone olarak bildirimleri aktif hale getirebilir ve bölümlerimiz yüklendiğinde bildirim alabilirsiniz..

Apple Podcast

Erturgut Sanat Apple Podcast

Apple Podcast’deki yayımlarımıza Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.. Ayrıca ücretsiz abone olarak bildirimleri aktif hale getirebilir ve bölümlerimiz yüklendiğinde bildirim alabilirsiniz..

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

İzmir sanat kursları arasından, müzik kursu arayışında olanlar için, enstrüman çalıp, enstrüman kursu alıp yeni bir hobi edinmek isteyenler için, Erturgut Sanat Merkezi bir çok enstrümanın dersi sunıyor! İzmir müzik kursu bakımından çok şanslı bir yer, bir çok seçenek var! Siz de müzik kursu almak istiyorsanız Erturgut Sanat’a davetlisiniz, siz istekli olun ve gerisini bize bırakın!

Erturgut Sanat Merkezi 2007 yılının Aralık ayından, yani kurulduğu günden beri müzik alanında, çok geniş bir enstruman seçeneğiyle hizmet vermektedir. İzmir’de müzik kursu ve sanat kursları arayışınıza son vermek için Erturgut Sanat burada!