Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Erturgut Sanat Merkezi Karşıyaka Sahilde yer almaktadır. Eğer otobüsle gelecekseniz Karşıyaka’ya gelen bir otobüse binip Yunuslar durağında inebilirsiniz. Eğer metro, izban kullanarak gelecekseniz Nergiz istasyonunda inip sahile çıkıp sanat merkezimize ulaşabilirsiniz.

Sanat merkezimize nasıl geleceğiniz konusunda bilgi almak iletişim sayfamızda hem google maps haritası hem de video bulunmaktadır. Videoyu izleyerek veya google haritalardan bakarak sanat merkezimize kolayca ulaşabilirsiniz. Bazen öğrencilerimiz “ya Karşıyaka bana uzak demektedirler fakat kursumuza başladıktan sonra iyi ki sizi tercih etmişim” deyip mesafelerin önemsiz olduğunu belirtmektedirler.

Sanat eğitimi alma konusunda “evime en yakın olan yer” kavramı söz konusu değildir, iyi bir eğitim almak, sosyal, eğlenceli ve samimi bir ortamda vakit geçirmek istiyorsanız mesafeler önemsizdir. Sizi de en azından kahve içmek için sanat merkezimize bekleriz.

Karşıyaka tarafından Aksoy, Alaybey, Atakent, Bahariye, Bahçelievler, Bahriye Üçok, Bostanlı, Cumhuriyet, Dedebaşı, Demirköprü, Donanmacı, Fikri Altay, Goncalar, İmbatlı, İnönü, Latife Hanım, Mavişehir, Mustafa Kemal, Nergiz, Örnekköy, Sancaklı, Şemikler, Tersane, Tuna, Yalı, Yamanlar, Zübeyde Hanım gibi yerlerden de yürüyerek veya otobüsle çok kısa sürede sanat merkezimize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız mesafeleri çok da önemsememelisiniz, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Mavişehir, Atakent, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Hatay, Menderes, Menemen, Narlıdere, Örnekköy, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire,Torbalı, Urla, Yeşilyurt gibi yerlerden de metroyla, otobüsle sanat merkezimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan adres eski adresimizdir, yeni adresimize ulaşmak için iletişim kısmına tıklayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Tam Adres:
1715 ( Salah Birsel Sokak ) sokak  No. 54/1 Daire .4  Zeydan İş Merkezi
Karşıyaka Çarşı / İzmir

Yol Tarifi:

Metroyla gelenler için, Karşıyaka Durağında inmeleri gerekmektedir. Metrodan indikten sonra çarşının ana caddesine girilir, çarşının ana caddesinde soldan 2. Sokağın köşesinde Akbank bulunmaktadır. Akbank sokağına girilir ve dümdüz sokağın sonuna doğru yürümeye devam edilir. Sağ tarafta Bim’ i geçtikten sonra kafelerinde karşısında Göz Dal Merkezinin üstünde  Zeydan İş Merkezinin 3. Katında bulunmaktadır.

Otobüs ve Vapurla gelenler için, Karşıyaka iskelede indikten sonra çarşının ana caddesine girilir, çarşının ana caddesinde sağdan 4. Sokağın köşesinde Akbank bulunmaktadır. Akbank sokağına girilir ve dümdüz sokağın sonuna doğru yürümeye devam edilir. Sağ tarafta Bim’ i geçtikten sonra  kafelerin karşısında Göz Dal Merkezinin üstünde  Zeydan İş  Merkezinin 3. Katında bulunmaktadır.