Erturgut Sanat ailesi olarak bugün sizler için Çocuklar İçin Keman Kitapları konusunu ele alacağız.. Müzik kitapları inanılmaz miktarda var ve keman öğrenmek isteyen çocuklara yöneliktir. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok harika seçenek varken, en iyisini seçmek göz korkutucu olabilir. Mini kemancınızın çalmaya başlamasına yardımcı olma yolunda ilerlemeniz için tahminde bulunmanız sizin için çıkardık!

an Kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için Buraya Tıklayın. Ayrıca Ücretsiz Deneme Derslerimize katılmak için hemen bizimle iletişime geçip ücretsiz randevu alabilirsiniz..

Çocuklar İçin Keman Kitapları

Adventures in Violinland (Keman Ülkesindeki Maceralar)

Çocuklar İçin Keman Kitapları
Çocuklar İçin Keman Kitapları

Keman Ülkesindeki Maceralar serisi çocuklara yönelik benzersiz bir yaklaşımla yeni başlayanların ilgisini çeken büyüleyici bir seridir. Resimlerle (hatta bazıları boyama için!), yinelenen karakterlerle ve tanıdık şarkılarla dolu.

Seri, 1A kitabıyla başlıyor ve çok sistematik bir yaklaşım izleyen 24 kitap içeriyor. Dahası, çocukların kitaplarda ilerlerken ilerlemelerini görmelerine yardımcı olan bir puan kartı ve puan sistemi içerir.

Essential Elements 2000 — Violin Book 1 (Temel Elementler 2000 — Keman 1. Kitap)

Çocuklar İçin Keman Kitapları
Çocuklar İçin Keman Kitapları

Temel Öğeler en iyilerinden biridir. Keman kitapları yeni başlayanlar için ve en çok yedi yaş ve üstü öğrenciler için uygundur. Beş yaşındaki öğrencilerle de başarıyla kullandım. Çocukların zaten bildiği klasik, halk ve tatil ezgileriyle doludur.

Ayrıca keman öğrenmek için çok yönlü bir yaklaşım sağlayan teori ve müzik tarihi bilgilerinin yanı sıra ritim ve teknik alıştırmaları da içerir. Öğrenciler MP3 eşlikli parçalardan da yararlanacaklar.

Harry Potter, Solos for Violin (Harry Potter, Keman Soloları)

Çocuklar İçin Keman Kitapları
Çocuklar İçin Keman Kitapları

Harry Potter hayranı olan öğrenciler, filmlerdeki tema şarkılarını nasıl çalacaklarını öğrenmeye bayılacaklar. Bu kitap 10 şarkıdan hem keman hem de piyano eşliği için parçalar içerir.

Aynı zamanda, tıpkı film versiyonları gibi ses çıkaran orkestra eşlikli demo parçaları içeren bir CD de içerir. Bu kitap, en az iki yıldır keman çalan çocuklar içindir, ancak tanınabilir tema şarkıları yeni başlayanların birlikte çalmasını ve öğrenmesini kolaylaştıracaktır.

Early Start on the Violin — Volume 1 (Erken Başlangıç İçin Keman)

Çocuklar İçin Keman Kitapları
Çocuklar İçin Keman Kitapları

Bu eğlenceli yöntem kitabı küçük çocukların okuması kolay büyük basılı müzik ve metinler içerir. Ek olarak, her seferinde bir parmağa odaklandığı için notları öğretmek için benzersiz bir yöntem kullanır. Bu, parmak koordinasyonu ile mücadele eden çocuklar için ideal bir yaklaşımdır.

Kitabın sonunda öğrenciler popüler türküleri çalabilecek ve keman notalarını okumaya daha aşina hale gelecekler. Bu kitap en çok dört ila altı yaş arasındaki genç öğrenciler için uygundur.

Freddie Fiddle and Betty Bow

Bu yaratıcı keman etkinlik kitabı en iyilerinden biridir. Keman kitapları çocukların keman derslerinde kullandıkları diğer kitaplara ek olarak. Kitap, kemanın çeşitli bölümlerinden sağ ve sol el tekniklerine, kemandaki notaların isimlerine kadar her şeyi içeriyor.

Kitaptaki etkinlikler arasında çizim ve boyama, çıkartma kullanma ve bilgi kartları yer alır. Bu kitap, küçük çocukları keman öğrenmeye daha fazla çekmek için harika.

Çocuklar İçin Keman Kitapları
Çocuklar İçin Keman Kitapları