Erturgut Sanat olarak bugün sizlerle birlikte 10 Kolay Bateri Şarkısı Ve Notaları‘nı ele alacağız.. Davul çalıyoruz çünkü eğlenceli ve harika müziklerden ilham alıyoruz. Öyleyse davulda en sevdiğimiz şarkıları çalmaktan daha eğlenceli bir yol var mı? :) Yeni başlayanlar için bu zor olabilir ama bize göre her seviye için bir şeyler içeren bir listemiz var!

Nota ile bateri çalışmak bateri eğitimi için oldukça önemli bir aşamadır. Listemizde yer verdiğimiz şarkı notalarını çalışarak hem nota okumanızı geliştirebilir hem de davul hakimiyetinizi arttırabilirsiniz..

Davul notalarını öğrenmenizi kesinlikle tavsiye ederiz çünkü bu öğrenim sizi özgürleştirecektir. Nota öğrenmediğiniz sürece her zaman birinin size şarkıların doğru vuruşlarını göstermesini beklersiniz. Halbuki müziğin dilini yani notaları öğrenerek dilediğiniz şarkıyı anında çıkarabilir ve müzisyen arkadaşlarınıza (kolay yoldan) nota diliyle iletebilirsiniz..

Bateride Nota Var Mı? Bateri Notaları Nelerdir adlı blogumuzu okumak için Buraya Tıklayın..

Listemizdeki şarkılar bateri çalmaya yeni başlayanlara hitap edebilir çünkü tempoları diğer şarkılara göre daha yavaştır ve yürüyüş kalıplarından oluşur.. Üstelik son derece havalı ve popüler şarkılar!!

10 Kolay Bateri Şarkısı Ve Notaları

We Will Rock You

10 Kolay Bateri Şarkısı Ve Notaları

Back in Black

10 Kolay Bateri Şarkısı Ve Notaları

Mary Jane’s Last Dance

10 Kolay Bateri Şarkısı Ve Notaları

Seven Nation Army

10 Kolay Bateri Şarkısı Ve Notaları

Feel Good Inc.

10 Kolay Bateri Şarkısı Ve Notaları

Gimme All Your Lovin

10 Kolay Bateri Şarkısı Ve Notaları

Nothing Else Matters

10 Kolay Bateri Şarkısı Ve Notaları

Vertigo (U2)

10 Kolay Bateri Şarkısı Ve Notaları

Paradise City

10 Kolay Bateri Şarkısı Ve Notaları

Have You Ever Seen The Rain

10 Kolay Bateri Şarkısı Ve Notaları

Bateri eğitimi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için Buraya Tıklayın..

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

İzmir sanat kursları arasından, müzik kursu arayışında olanlar için, enstrüman çalıp, enstrüman kursu alıp yeni bir hobi edinmek isteyenler için, Erturgut Sanat Merkezi bir çok enstrümanın dersi sunıyor! İzmir müzik kursu bakımından çok şanslı bir yer, bir çok seçenek var! Siz de müzik kursu almak istiyorsanız Erturgut Sanat’a davetlisiniz, siz istekli olun ve gerisini bize bırakın!