Erturgut Sanat olarak bugün sizlerle birlikte Yaz Tatillerinde Müzik Derslerinin 7 Avantajını ele alacağız.. Tüm çalışma yılı yorgunluklarının giderildiği yaz aylarını hem dinlenerek hem de kendinizi geliştirerek geçirmek bir sonraki çalışma dönemine daha hazır ve zinde olmanızı sağlayacaktır.

Özellikle pandemi döneminde verimli vakit geçirmenin değerini oldukça tecrübe ettik. Boş zamanlarda enstrüman öğrenmek, yoğun iş zamanlarında enstrümanla kendinizi rahatlamanızı sağlayacak, ve iş hayatınızda daha verimli olabileceksiniz.. O halde yaz tatillerimizde hem kafamızı dinlendirip hem de enstrüman öğrenmeye hazır mıyız :)

Yaz Tatillerini Müzik Dersleriyle Renklendirin

Kurslarımıza katılmak için hemen bizimle iletişime geçin. Kurslarımızda hakkında ayrıntılı bilgi için Buraya Tıklayın..

Gelin şimdi bu avantajları teker teker ele alalım

Daha Az Baskı Daha Fazla Başarı

Yaz Tatillerinde Müzik Derslerinin 7 Avantajı

Okul yılı ve çalışma dönemi boyunca öğrenciler ve çalışanlar kurumlar tarafından belirlenen misyon amacıyla çalışmalarını sürdürürler. Şimdi misyonu ise tamamen kendiniz için amaçladığınızı düşünün ve bunun için kimse sizi zorlamıyor. Kendinize yatırım yapmanın en iyi zamanı kendinizle ve sevdiklerinizle başbaşa olduğunuz zamanlardır..

Daha Fazla Vakit

Yaz Tatillerinde Müzik Derslerinin 7 Avantajı

Yaz tatillerinde değerlendirilmesi gereken en önemli şey zamandır. Boş vakitleriniz daha fazla enstrüman pratiği yapmanız için harika bir fırsat olacaktır. Enstrümana ne kadar vakit ayırırsanız o kadar hızlı öğrenirsiniz..

Esnek Zaman

Yaz Tatillerinde Müzik Derslerinin 7 Avantajı

Dilediğiniz zaman enstrümanı alıp çalışabilmeniz kesinlikle büyük bir lüks. Bu lükse yaz tatillerinde her zaman sahip olabilirsiniz.. Sahip olduğunuz esnek zaman enstrümanda hızlı ilerlemenizi sağlayacaktır..

Odaklanma

Yaz Tatillerinde Müzik Derslerinin 7 Avantajı

Bitirilmesi gereken projeler, öğrencilerin sınavları ve ödev teslim zamanları.. İş ve okul hayatındaki bazı unsurlar hobilerinize yönelmenizi erteletebilir. Hepsini unutun, tatilin ve öğrenmenin keyfini çıkarmak için en uygun zamana yaklaştık :)

Verimli Zaman Geçirme

Yaz Tatillerinde Müzik Derslerinin 7 Avantajı

Film izlemek, spor yapmak, oyun oynamak yaz tatillerinin vazgeçilmek etkinlikleridir. Bu etkinliklere bir de enstrüman çalmayı ekleyin. Enstrüman çalmayı yeni bir dil öğrenmek gibi düşünebilirsiniz. Bu dil ile duygularınızı daha yoğun ifade edebilirsiniz..

Her Yönden Gelişim

Yaz Tatillerinde Müzik Derslerinin 7 Avantajı

Yaz ayları özellik büyüme çağındaki çocuklarda fiziksel gelişiminin tavan yaptığı dönemdir. Çocuklar en çok bu dönemde öğrenmeye açılırlar, sporla, sanatla ilgilenirler. Fiziksel gelişimi sanatsal gelişimle desteklediğinizde iyi bir birey olmanın da temellerini atarsınız..

Erturgut Sanat Yaz Konserleri

Yaz Tatillerinde Müzik Derslerinin 7 Avantajı

Enstrüman çalmak isteyen herkes bir gün kendini sahnelerde hayal eder. Bu hayali gerçekleştirmeye hazır mısınız? Her dönem yaz ayında Erturgut Sanat Merkezi öğrencileri muhteşem bir konserle performanslarını sergilerler.. Sizler de hangi seviyede olursanız olun, konsere yönelik provalarla konser çalışmalarımıza dahil olabilirsiniz..

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

İzmir sanat kursları arasından, müzik kursu arayışında olanlar için, enstrüman çalıp, enstrüman kursu alıp yeni bir hobi edinmek isteyenler için, Erturgut Sanat Merkezi bir çok enstrümanın dersi sunıyor! İzmir müzik kursu bakımından çok şanslı bir yer, bir çok seçenek var! Siz de müzik kursu almak istiyorsanız Erturgut Sanat’a davetlisiniz, siz istekli olun ve gerisini bize bırakın!