Dünyanın en çok kullanılan dijital müzik platformu olarak karşımıza çıkan Spotify, 2020 yılında hem dünyada, hem de Türkiye’de en çok dinlenen şarkılarını açıkladı. İşte 2020’de en çok dinlenenler listesi…

Yılın En'leri

2020 yılının sonuna yaklaştıkça birçok dijital platform yılın en iyilerini açıklarken, Spotify da bu yıl en çok dinlenen şarkıları karşımıza çıkardı.

Resmi olarak yayınlanan listeye baktığımızda Türkiye’de en çok dinlenen şarkı olarak “Bi Sonraki Hayatımda Gel” şarkısı karşımıza çıkıyor. Türkiye’de, Ezhel ve Murda tarafından seslendirilen şarkı 2020 yılının Spotify’da en çok dinlenen şarkısı olmayı başarırken; dünya çapında en çok dinlenen şarkı ise Blinding Lights oldu.

Spotifiy’da yayınlanan tam listelere ulaşmak istiyorsanız linkleri şöyle takdim edelim…

2020 yılında Spotify Türkiye’de en çok dinlenen müziklerin tamamına ulaşmak için:

2020 yılında Spotify Dünya’da en çok dinlenen müziklerin tamamına ulaşmak için:

Dünyada En Çok Dinlenenler Top 10 Listesi:

 1. Blinding Lights – The Weeknd
 2. Dance Monkey – Tones And I
 3. The Box – Roddy Ricch
 4. Roses Imanbek Remix – Saint JHN, Imanbek
 5. Don’t Start Now – Dua Lipa
 6. ROCKSTAR – DaBaby, Roddy Ricch
 7. Watermelon Sugar – Harry Styles
 8. death bed – Powfu, beabadoobee
 9. Falling – Trevor Daniel
 10. Someone You Loved – Lewis Capaldi

En Çok dinlenenler

Türkiye’de En Çok Dinlenenler Top 10 Listesi:

 1. Bi Sonraki Hayatımda Gel – Ezhel, Murda
 2. Unutulacak Dünler – Gazapizm
 3. Uslanmıyor Bu – Zeynep Bastık
 4. Leila – Reynmen
 5. Aya – Ezhel, Murda
 6. Sağı Solu Kes – Gazapizm
 7. Kazılı Kuyum – Yüzyüzeyken Konuşuruz
 8. Nimet – Didomido, Eglo G
 9. Dance Monkey – Tones And I
 10. Kafamda Kentsel Dönüşümler – İkiye On Kala

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

+ Telefon – Sabit: 0232 368 88 08    / Sabit telefonumuza 12.00 ile 20.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

+ Telefon – Mobil: 0507 95 96 333   / Mobil telefonumuza  9.00 ile 23.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz, veya istediğiniz her saat sizi aramamız için mesaj bırakabilirsiniz.
+ Whatsapp: 0507 95 96 333
+ Mail: msn@erturgutsanatmerkezi.com

Sosyal Medya:

+ Twitter: www.twitter.com/ErturgutSanat
+ Instagram: 
www.instagram.com/ErturgutSanat
+Facebook: 
www.facebook.com/ErturgutSanat 

+Telegram Kanalı: https://t.me/kultursanathaberleri

Youtube: www.youtube.com/ErturgutSanat
Foursquare: Erturgut Sanat
Skype: erturgutsanat (online dersler için)
+ Grup: Erturgut Sanat
+ Android Uygulama: Erturgut Sanat

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

İsteyen herkes doğru eğitimle bir müzik aleti çalabilir, resim çizebilir, tiyatro oyunu sahneleyebilir, güzel fotoğraflar çekebilir. Bunları yapabilmek için yetenekli doğmak zorunda değilsiniz, sanat merkezimize başvurduğunuzda bunları yapabilmek için zaten gerekli tüm eğitimi alacaksınız. Sizin gelişiminize en uygun programı hazırlayıp sizlere sunduğumuz için gerekli tüm bilgiyi edineceksiniz.

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır.
Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz. Ayrıca yazının devamını da okuyup ulaşım konusunda daha daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Peki neler var Erturgut Sanat’ta?

– Müzik Kursu
– Tiyatro Kursu
– Fotoğrafçılık Kursu
– Resim Kursu
– Yazarlık Kursu
– Diksiyon Kursu
– Sinema ve Film Kursu
– Dans Kursu

– Yaratıcı Drama Kursu
– Seramik Kursu
– Ebru Kursu
– Rölyef Kursu
– Teraryum Tasarım Kursu
– Mandala Kursu
– Çini Kursu
– Heykel Kursu
– Satranç Kursu

Eğitimlerimiz hem yetişkinler hem de çocuklar için, bireysel özel dersler ve sınıf dersleri olarak gerçekleşmenin yanı sıra, şirketlere özel olarak da şirket içi motivasyon arttırıcı atölyeler olarak da gerçekleşmektedir.

Derslerle ilgili ayrıntılı bilgi için derslerin üzerine tıklayınız. Ayrıca sitemizde yer almayan fakat açılmasını talep ettiğiniz sanat atölyeleri için de sanat merkezimizi arayabilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezi’nde çok çeşitli sanat eğitimleri ve sanat atölyeleri gerçekleşmektedir. Erturgut Sanat’ta siz de kendinize uygun bir hobi bir uğraş bulabilirsiniz.

Eğer hangi dersi almak istediğiniz konusunda aklınız karışıksa ücretsiz deneme derslerine gelerek her alanla ilgili ayrıntılı bilgi alabilir ve kendinize en uygun hobiyi kolaylıkla seçebilirsiniz.

Hem yetişkinlere yönelik hem de çocuklara yönelik sanat eğitimlerimize istediğiniz zaman katılabilirsiniz. Eğitimlerimizde yaş sınırlaması bulunmamaktadır.

Ayrıca bünyemizde bulunan kurslara ulaşmak için buraya tıklayıp sıralı listeyi de görebilirsiniz. —> Erturgut Sanat Kursları

Erturgut Sanat Online Kursları Nasıl Çalışır?

Erturgut Sanat Merkezi olarak Online Kurslarımız da tıpkı sanat merkezinde devam ettiğimiz yüz yüze eğitimimiz gibi devam eden bir süreçtir.

Online eğitime özgü olarak düzenlenmiş müfredat ile haftada bir gün ayda dört ders şeklinde devam eden eğitim, geliştirici etütler, videolar ve ders kayıtları eşliğinde en hızlı ve efektif ilerlemeyi size vaat etmektedir.

Ücretsiz deneme dersi ile başlayan eğitim programı, size ve hocamıza uygun olacak ortak gün ve saatte, düzenli olarak ilerlemekte olduğu için de disiplin ve devamlılık anlamında yüz yüze eğitimden hiçbir farkı yoktur.