Kişiye Özel Eğitim

FotoğrafçılıkAmacımız gerçekten işinize yarayacak bir eğitim vermek bu yüzden bizim farkımız sizin ihtiyaç ve beklentilerinize göre esnek bir fotoğrafçılık kursu programımızın olması. Sizi sıkmadan, çok fazla teorik bilgilerle boğmadan ve yormadan, bol pratik yaparak  yani gerçekten olması gerektiği gibi, beklentilerinizi tam anlamda karşılayacak şekilde fotoğrafçılığa giriş yapıyoruz.

En Kısa Sürede En İyi Sonuç

Kurslarda haftalarca fotoğrafın tarihini ve işinize yaramayacak pratikte kullanmayacağınız biri sürü şeyi öğrenmenize gerek yok. Biz size fotoğraf makinenizi en iyi şekilde nasıl kullanabileceğinizi, nasıl daha iyi fotoğraflar çekebileceğinizi, bu hobiyi nasıl daha profesyonel yapabileceğinizi gösteriyoruz. Ve dersler için günlerce beklemenize gerek yok, size uygun şekilde hazırladığımız ders programlarında ders gün ve saatlerimizle saat 23.00 e kadar çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Satın Alma Konusunda da Yanınızdayız

Fotoğraf makinesi aksesuar veya fotoğrafa dair ihtiyaç duyduğunuz her ne olursa, bunları alırken, size en doğru seçimi, en uygun bütçeyle yapma konusunda yardımcı oluyoruz. İhtiyaçlarınızı belirliyor ve alışverişe beraber çıkıyoruz!
Tam Destek, Hep Destek
Dersler bitti, her şey bitti demiyoruz. Düzenlenen her dış çekimimize istediğiniz zaman ücretsiz olarak katılabiliyorsunuz. Sormak istediğiniz, aklınıza takılan konularda kurs sonrasında da gelip destek alabilirsiniz, ya da belki de sadece sohbet etmek istiyorsunuzdur, her zaman bekleriz…


Uzaktan Bakmak da Ayrı Bir Keyif
Hem diğerlerinin çektiği fotoğrafları hem de sizin çektiğiniz fotoğrafları yıl için de düzenlenen sergide incelemek, hem keyif vericek hem de diğer çalışmaları da görüp kendinizi geliştirmenizi sağlayacak, unutmayın “herşey görmekle başlar”.