Bugün sizler için üretken bir sanatçı olabilmek için yapılması gerekilenler hakkında “Üretkenlik için Yapılması Gerekileniler” isimli bir yazı hazırladık.

Bu yazıyı okuduktan sonra, üretken bir sanatçı olabilmek için yapılması gerekenler hakkında her şeyi öğrenip, uygulayarak sanat dünyasında gerçekten profesyonel işlere imza atacak ve üretken bir müzisyen olabileceğinize emin olabilirsiniz.

Erturgut sanat bünyesinde gerçekleştirilen müzik organizasyonunu izlemek için tıklayınız.

Bu yazıda bulunan bilgilerin hepsi hem öğretmenlerimiz hem de öğrencilerimiz tarafından tescillenmiş bilgilerdir.

Dememiz o ki bu yazıda bulunan bütün bilgilere güvenip, uygulayarak test edebilir, kendiniz için de kanıtlayabilirsiniz.

Müzikte Üretkenlik için Yapılması Gerekenler

Üretkenlik

Bu yazıda bulunan konular şunlardır;

♦ Üretkenlik için Yapılması Gerekenler
♦ Her Daim Müzik ile Uğraşmak
♦ Gerçekten Müzisyen Olmak

Dilerseniz sizler için üretken bir sanatçı olabilmek için yapılması gerekilenler hakkında “Müzikte Üretkenlik için Yapılması Gerekileniler”  isimli hazırladığımız yazının içeriğine geçelim.

Çünkü bu yazıyı okuduktan sonra,  sanat dünyasında gerçekten profesyonel işlere imza atacak ve üretken bir müzisyen olabileceğinize yapacağınıza emin olabileceksiniz.


Müzikte Üretkenliği Sağlayacak Unsurlar

Müzik dünyasında gerçekten üretken bir müzisyen olabilmek için her daim sanat ile uğraşmanız, yeniliklere ve müziğe açık olmalısınız.

Her tarz müziği dinleyebiliyor, tek bir tarza sıkışmıyor iseniz üretken olabilmeniz çok da zor değildir.

Fakat dediğimiz gibi sanat dünyasının içerisinde 7/24 bulunmuyorsanız ne yazık ki üretken olabilmeniz biraz zordur.

Eğer ilham konusuna inanıyor ve müzik ile hiç uğraşmadan üretken bir müzisyen olmak istiyorsanız ne yazık ki bunun gerçekleşebildiği bir dünya mevcut değildir.

Dilerseniz bu konu hakkında bariz olan yardımcıları ayrı başlıklar altında inceleyerek, bu konu hakkında sizlere sunabileceğimiz bütün uygulamaları ve bilgileri sunalım.

Her Daim Müzik ile Uğraşmak

Müzikte Üretkenlik için Yapılması Gerekenler

Her Daim

Her saniye elinizde enstrümanınız ile dolaşmanız ya da sürekli şarkı söylemenizden bahsetmiyoruz, her daim müzik düşünmek ve yapmak tabi ki de mümkün değildir sonuçta yaşanılan duygular da mevcuttur.

Fakat yaşadığınız her şeyi müzikler ile bağdaştırıp, yaşadıklarınızı müzikler ile kontrol altına alabilecek kadar müziğin içerisinde olmanız gerekmektedir.

Sanat ve duygu arasındaki köprüyü bulmuş ve üzerinden devamlı olarak geçiyor olmalısınız.

Bu köprüyü kullanabilmek gerçekten hayatınızı kolaylaştıracak bir köprüdür.

Dilerseniz sanat ve duygu arasındaki köprüyü anlattığımız, müziğin duygulara etkilerinden bahsettiğimiz “Müzik Dinlemenin Duygulara Büyük Etkileri” isimli yazımızı okuyun ve bu konu hakkında gerçek bilgilere ulaşarak şaşırın.

Gerçekten Müzisyen Olmak

Müzikte Üretkenlik için Yapılması Gerekenler

Gerçekten müzisyen olabilmek için sadece enstrüman çalabilmek, şarkı söylemek yeterli değildir. Gerçek bir müzisyen, hayatında bulunacak, sırtını yaslayacak o muhteşem duvarlarını sanat ile inşa eden kişidir.

Her kapıyı sanat ile açabilen, sanat ile duyguları arasında gerçek bir bağlantı kurabilen kişi gerçek bir müzisyendir.

Bu konu hakkında yapılacak bariz bir şey söz konusu değildir, nasıl ki sanat soyut olan duygulara hitab edebiliyor ise, müzisyenlikte soyutluktan gelir.

Kendi içinizde, sadece kendinizin bulabileceği duyguları barındıran müzisyenlik, gerçekten olunabilmesi güç fakat olunduktan sonra sonuçları en güçlü hisleri barındırır.

İşte bu yüzden sürekli sanat ile hayatınızı idame ettirmeli, sanat yapmayı ve dinlemeyi gerçekten sevmelisiniz. Belki bu şekilde gerçek bir müzisyen olabilirsiniz.

Müzisyen olduğunuz zaman gerçekten müzik yapmanın ne anlama geldiğini görerek ister istemez üretken bir müzisyen olacaksınız zaten.


Bugün sizlere üretken bir sanatçı olabilmek için yapılması gerekilenler hakkında “Müzikte Üretkenlik için Yapılması Gerekeniler” isimli bir yazı hazırlamıştık.

Bu yazıda bulunan bilgilerin hepsini uzun yıllardır kazanmış olduğumuz tecrübelerimiz ve uzun süreli devam ettirdiğimiz araştırmalarımız doğrultusunda sunmuştuk.

Umarız bu yazıdan memnun kalmış ve bilgilenmişsinizdir.

Yaratıcılık nasıl sağlanır hakkında daha geniş bilgi almak için bize telefon yada sosyal medya üzerinden de ulaşabilirsiniz. Ruhunuzu beslemek için kaliteli vakit geçirmeniz gerektiğini unutmayın.

Kaliteli vakit kitap okuyarak, film izleyerek sağlanacağı gibi aynı zamanda sanat çevresi geliştirerek de sağlanabilir.

Düzenlediğimiz etkinliklere katılarak sanat çevrenizi geliştirebilir, söz konusu sanat çevresinden gelen birikimle de kendinizi geliştirebilirsiniz.

Söz konusu etkinlik duyurularımızı sosyal medyadan yapıyoruz. Etkinliklerden haberdar olmak ve etkinliklerimize katılmak için bizi hemen sosyal medyalardan takip edin!!

Ps4 turnuvasında konserlere, sahilde müzik yapmaktan, midye kola etkinliğine kadar pek çok etkinlik sizi bekliyor!!