Erturgut Sanat olarak bugünkü yazımızda sizlerle birlikte Keman İle Çalınabilecek En Kolay Şarkılar Ve Notaları’nı ele alacağız. Keman eğitiminde başlangıç seviyesi egzersizleri geçtikten sonra en zevkli aşama hiç şüphe yok ki şarkı çalışma aşamasıdır. Ancak hemen hayalinizdeki şarkıları çalmaya başlayamayabilirsiniz. Bu seviye şarkı çalışmanın temel amacı notasyon ve keman hakimetinin arttırılmasıdır..

Nota çalışmayı daha keyifli bir hale getirmenin ve kendinizi motive etmenin yolu bilindik ve kolay şarkıları çalışarak ilerlemektir. Böylelikle ilk şarkılarınızı notalarını okuyarak çalmaya başlayabilirsiniz..

Keman eğitiminde nota eğitimi oldukça önemlidir. Kimi keman öğrencileri nota biraz korkutur ancak nota öğrenmeden müziği okumak mümkün değildir. Nota eğitimi almadan videolardaki parmak hareketlerinden ya da betimlemelerden şarkı çalışmanızın size hiçbir faydası olmayacaktır.. Nota eğitimi doğru bir eğitim ile aslında oldukça kolaydır. İyi bir eğitimin üzerine bir de biraz tekrar ve pratik yaptığınızda nota öğrenmekten onca zaman kaçtığınıza inanamayacaksınız..

Keman eğitimi hakkında ayrıntılı bilgiler için Buraya Tıklayın. Ayrıca keman eğitimi hakkında aklınıza takılan diğer soruları da Buraya Tıklayıp bize ulaşarak giderebilirsiniz. 

Keman İle Çalınabilecek Şarkı Notaları

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

İzmir sanat kursları arasından, müzik kursu arayışında olanlar için, enstrüman çalıp, enstrüman kursu alıp yeni bir hobi edinmek isteyenler için, Erturgut Sanat Merkezi bir çok enstrümanın dersi sunıyor! İzmir müzik kursu bakımından çok şanslı bir yer, bir çok seçenek var! Siz de müzik kursu almak istiyorsanız Erturgut Sanat’a davetlisiniz, siz istekli olun ve gerisini bize bırakın!

Erturgut Sanat Merkezi 2007 yılının Aralık ayından, yani kurulduğu günden beri müzik alanında, çok geniş bir enstruman seçeneğiyle hizmet vermektedir. İzmir’de müzik kursu ve sanat kursları arayışınıza son vermek için Erturgut Sanat burada!

Keman öğrenmek, tartışmasız en eğlenceli hobilerden bir tanesidir.  Keman öğrenimi kulaktan dolma şeyler yüzünden zor sanılsa da aksine, severek yapıldığında ve doğru bir keman eğitimiyle kesinlikle eğlenceli bir şeydir! Birebir keman dersleriyle başlayan süreç, ileri seviye keman derslerine kadar akıcı şekilde ve keyifle, şarkılar çala çala devam eder. İster keman özel ders alın, ister keman sınıf dersi, amacımız en kısa zamanda herkese keman çalmayı öğretmektir. Ayrıca keman kursu fiyatlarımızın uygunluğu sayesinde kişiler keman dersleri alırken maddi olarak da zorlanmamaktadırlar.

Erturgut Sanat, İzmir’de keman kursu fiyatları göz önünde bulundurulduğunda, İzmir’de keman kursu veren atölyeler arasında fiyat kalite performansı en yüksek yerlerin başında gelmektedir. İster Karşıyaka’da keman kursuarıyor olun, ister Alsancak‘ta, ister Bornova’da keman kursu arıyor olun, ister Hatay‘da, ister Buca’da keman kursu arıyor olun ister Balçova‘da! Erturgut Sanat’a ulaşmak çok kolay, kaliteli bir keman eğitimi mesafe dinlemez!