Erturgut Sanat ailesi olarak bugün sizler için Gitar Öğrenirken İhtiyacınız Olan 4 Kişi konusunu ele alacağız..Tıpkı olimpiyat sporcuları gibi, sporlarının zirvesine ulaşmak için çok pratiği ve güçlü bir destek grubu olduğu gibi, gitar yolculuğunuz sırasında etrafınızda bir takıma ihtiyacınız var.

Evet, kendi başınıza pratik yapmak, yeni bir beceri edinmek için çok önemlidir, tıpkı Shaun White’ın ilk altın madalyasını kazanmadan önce snowboardunda binlerce solo saat geçirmesi gibi. Bir hobiyi alışkanlık haline getirmek için kendi başına işe koyulmalısın. Ancak gitar yolculuğunuzda sizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabilecek birkaç kilit kişi var. Şimdi bu kişileri ayrıntıları olarak ele alalım..

Gitar Kursu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için Buraya Tıklayın. Ayrıca Ücretsiz Deneme Derslerimize katılmak için hemen bize ulaşıp randevu alın!

Gitar Öğrenirken İhtiyacınız Olan 4 Kişi

Öğretmen

Gitar Öğrenirken İhtiyacınız Olan 4 Kişi
Gitar Öğrenirken İhtiyacınız Olan 4 Kişi

Yeni başlıyorsanız, belirli beceri seviyenize ve isteklerinize hitap eden bir ders planı oluşturabilen sağlam bir eğitmen, diğer yeni başlayanlara göre size bir adım atacaktır. Olimpiyat bronz madalyalı patenci Adam Rippon, bulunduğu yere bir koç olmadan mı geldi?

Müzik öğretmenleri, basit akorlardan ve dizilerden teori ve kompozisyona kadar ihtiyacınız olan doğru bilgileri iletir. Koçunuz/eğitmeniniz size bilmeniz gerekenleri söyleyecek ve internette cevap aramanın getirdiği sinir bozucu tahminleri ortadan kaldırarak kötü alışkanlıkları ortadan kaldırmak için hızla çalışacak.

En iyi öğretmeni bulmanın ise çok kolay bir yolu vardır. Sizleri ücretsiz deneme derslerimize bekliyoruz. Böylelikle hem öğretmenimizi, hem de sanat merkezimizi deneyimleyip aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırarak derslere başlayabilirsiniz..

Grup Arkadaşınız

Gitar Öğrenirken İhtiyacınız Olan 4 Kişi

Bir curling takımının ağır taşı buz üzerinde kaydırmak için bir curlere ve onu hedefe yönlendirmek için süpürücülere ihtiyacı olduğu gibi, müzik ekibinizi bir basçı, davulcu, klavyeci ve hatta bir şarkıcı ile tamamlayabilirsiniz. Jam seanslarınızı çeşitli enstrümanlarla genişletmek, ilham almanın yeni yollarını açabilir. Belki içinden bir şarkı çıkar, belki çıkmaz ama bir gitarist olarak gelişeceğiniz yadsınamaz.

Gitar Kafadarı

Gitar Öğrenirken İhtiyacınız Olan 4 Kişi

Başkalarıyla birlikte çalmak, gitar yolculuğunuz için çok önemlidir, çünkü iki kişi aynı şekilde yokuş aşağı kayak yapan iki kişi gibi gitarı aynı şekilde çalmaz. 

Bir kanka ile yeni numaralar öğrenebilir, baskıdan uzak bir ortamda geri bildirim alabilir, nasıl dinleyip doğaçlama yapacağınızı öğrenebilir ve yaratıcılığınızı keşfedebilirsiniz. Sadece bu da değil, başkalarıyla takılmak, becerileriniz geliştikçe kendinize olan güveninizi de artıracaktır.

İlham Periniz

Gitar Öğrenirken İhtiyacınız Olan 4 Kişi

Müzik dünyasında, gitarın içinde yaşayan şarkıların olduğu sıklıkla söylenir . Belki de Rolling Stones ya da U2 gibi favori bir grubun , kendinize ait bir şeyler yazmanızı sağlayan bir şarkısıdır. İlham da yaşam deneyimlerinden gelir. Bu ilhamı nerede bulursanız, onu yakınınızda tutun..

Destek ekibinizi oluşturduğunuzda, bitiş çizgisine ulaşmanıza yardımcı olacak daha fazla kişiye sahip olacaksınız. Ve onu geçtiğinde tezahürat yapacaklar.

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

İzmir sanat kursları arasından, müzik kursu arayışında olanlar için, enstrüman çalıp, enstrüman kursu alıp yeni bir hobi edinmek isteyenler için, Erturgut Sanat Merkezi bir çok enstrümanın dersi sunıyor! İzmir müzik kursu bakımından çok şanslı bir yer, bir çok seçenek var! Siz de müzik kursu almak istiyorsanız Erturgut Sanat’a davetlisiniz, siz istekli olun ve gerisini bize bırakın!

Erturgut Sanat Merkezimize sohbet etmek için de bekleriz!