Erturgut Sanat ailesi olarak bugün sizler için En İyi 10 Keman Telini inceleyeceğiz. Keman telleri, kemanın tonunu ve kalitesini belirleyen en önemli unsurlardan biridir. Keman tellerinin kalitesi, kemanınızın genel anlamda kalitesini belirleyecektir. Bununla birlikte kaliteli keman teli her zaman yüksek fiyat etiketlerine sahip olduğu anlamına gelmez, bütçesi kısıtlı olanlar için bazı kaliteli teller mevcuttur.

Keman Kursu hakkında ayrıntılı bilgi için Buraya Tıklayın.. Ayrıca Ücretsiz Deneme Derslerimize katılmak için hemen bize ulaşıp randevu alabilirsiniz.

En İyi 10 Keman Teli

Super Sensitive Steelcore 4/4 Violin Strings

En İyi 10 Keman Teli

Gerçekten güvenebileceğiniz tellerdir, bu nedenle sürekli olarak çalışınızını yeniden ayarlamak zorunda kalmak yerine her çaldığınızda aynı seslerin çıkmasını bekleyebilirsiniz. Suzuki metod eğitmenleri bu süper hassas telleri kullanıyor ve tavsiye ediyor.

Öğrenciler düşünülerek yapılan çok ekonomik bir yatırım ve tabii ki mükemmel bir müzik için en iyiler arasında.

D’Addario J56 4/4M Pro-Arte Nylon, Medium

En İyi 10 Keman Teli

Bu teller, D’Addario Prelude tellerinden biraz daha pahalıdır ve çoğu kemancı için standartı belirler. Naylon sargı kullanım kolaylığı sağlar ve bu müzisyenler için uygundur. Orta seviye bir bütçeyle yüksek kaliteli teller.. Teller, öğrenimlerinin çoğunu tamamladıktan sonra kendi kimliklerini bulmaya çalışan öğrenciler için harika bir fırsattır..

Cecilio 4 Packs of Stainless Steel 

En İyi 10 Keman Teli

Cecilio’nun bu çoklu paketi, antrenmanda veya performansta asla gevşemeyeceğiniz anlamına gelir. Teller çeşitli boyutlarda gelir ve çok uygun fiyatlıdır, bu nedenle öğrenirken çok fazla tel yıpratabilecek öğrenciler için idealdir.

Optum Violin String Set

En İyi 10 Keman Teli

Bu teller, gerçek bir bütçeniz varsa, piyasadaki en iyilerindendir, bu da onu yeni başlayanlar ve aileler için harika kılar. Kemanınız için çok para ödemediyseniz, ‘en iyi’ teller için çok para ödemek öğrenmenizde büyük bir fark yaratmaz.

D’Addario Helicore

En İyi 10 Keman Teli

Teller birinci sınıf çok telli çelik çekirdekten yapılmıştır ve mükemmel derecede sıcak bir ton verir. Birçok keman telinden biraz daha pahalıdırlar ama çok kalitelidirler bu nedenle çok dayanıklıdırlar. Yeni başlayanlar fiyatından dolayı bu telleri kullanmak istemeyebilir, ancak üst sınıflara yaklaşıyorsanız veya konserlerde çalacaksanız, bunlar yüksek fiyatlar olmadan üstün kalite sunan harika teller.

Prim 4/4 Violin String Set

En İyi 10 Keman Teli

Tellerin yüksek sesleri çok canlı ve sıcaktır, hiç bir kötü metalik ses yaşanmaz. Ses kalitesi için, Prim telleri paranızın karşılığını verir, temizlenmesi çok kolaydır, hızlı bir şekilde ayarlanabilir ve uzun ömürlüdür.

Thomastik Dominant

En İyi 10 Keman Teli

Dominant, telleri üretirken detaylara gösterdikleri mükemmel ilgiden dolayı keman dünyasında büyük saygı görmektedir. Profesyonel kemancılar bu tellerin çok esnek olmasını ve oyuncuların doğaçlama yapmasına izin vermesini severler.

Teller birçok oyuncunun fiyat aralığının dışındadır ancak keman çalma konusunda ciddiyseniz kesinlikle ekstra değerindedir.

Pirastro Evah Pirazzi

En İyi 10 Keman Teli

Pirastro, bazı tellerinin çok yüksek fiyatlara satıldığı keman dünyasının en büyük isimlerinden biridir. Endişelenmeyin, tüm telleri çoğu insanın fiyat aralığının dışında değildir ve bu Evah Pirazzi para için mükemmel değerdir. En özel kemancıları bile hayal kırıklığına uğratmayacak çok güvenilir, yüksek kaliteli bir top uçlu tel setidir.

Pirastro Evah Pirazzi Gold

En İyi 10 Keman Teli

Pirastro tellerinin hayranıysanız ve kendinizi hayal edebileceğiniz en sıcak tonlardan bazılarını tatmak veya kendinizi şımartmak istiyorsanız, bunlar tam size göre. Tellerin sunduğu esneklik nedeniyle, kemancılar müzik parçasını kendi tercihlerine göre kolayca uyarlayabilir ve parçaya benzersizlik katabilir.

D’Addario Prelude

En İyi 10 Keman Teli

Prelude, sağlam bir çelik çekirdek kullanılarak yapılmış, dünyaca ünlü keman telleridir. Bu teller, ürettiği sıcak tonlar ve yaya verdiği kıvam nedeniyle ısı ve nemden etkilenmediği için profesyoneller tarafından tercih edilmektedir. Bu özel teller orta gerilimlidir, takılması çok kolaydır ve son derece dayanıklıdır.

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

İzmir sanat kursları arasından, müzik kursu arayışında olanlar için, enstrüman çalıp, enstrüman kursu alıp yeni bir hobi edinmek isteyenler için, Erturgut Sanat Merkezi bir çok enstrümanın dersi sunıyor! İzmir müzik kursu bakımından çok şanslı bir yer, bir çok seçenek var! Siz de müzik kursu almak istiyorsanız Erturgut Sanat’a davetlisiniz, siz istekli olun ve gerisini bize bırakın!

Erturgut Sanat Ailesini her zaman ziyaret edebilirsiniz.