Erturgut Sanat ailesi olarak bugünkü yazımızda En Çok Kullanılan Gitar Akorları‘nı ele alacağız.. Gitar eğitimlerinde gösterilen ilk akorlardan oluşan söz konusu akorlarla müzik dünyasındaki pek çok kolay şarkıyı çalabilirsiniz. Aşağıda görsel olarak sunduğumuz akorları ezberleyerek basit pek çok şarkıyı çalmaya başlayabilirsiniz..

Akorları Doğru Basmak

Akorları bilmek demek aslında sadece aşağıdaki görselleri bilmek demek değildir. Önemli olan, akorları doğru basmaktır. Akorları doğru basmak, geçişleri doğru yapmak son derece önemlidir. Şarkı çalışırken öncelikle yavaş ve doğru yapmaya önem gösterin. Tüm sesleri net ve temiz çıkardıktan sonra yavaşça akor geçişlerine çalışın. Akor geçişlerine alışmak biraz zamanınızı alacaktır. Akor geçişlerini aşağıda sunduğumuz akorları içeren kolay şarkıları çalışarak daha verimli yapabilirsiniz..

Gitar ile çalınabilen kolay şarkılar ve akorları yazımızı incelemek için Buraya Tıklayın..

Gitar Akorları Derin Bir Okyanus Gibidir

Gitar akorları sadece basit akorlardan ibaret değildir. Akorların pek çok çevrimleri bulunmaktadır. Aşağıda size sunduğumuz akorlar sadece bazı kolay şarkıları çalmanız için size yardımcı olacaktır.. Gitar çalmayı ve şarkıları tam anlamıyla çalabilmeniz için tüm akorları doğru bir şekilde öğrenmeniz gerekecektir.

Gitar eğitimi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için Buraya Tıklayın..

En Çok Kullanılan Gitar Akorları

En Çok Kullanılan Gitar Akorları
En Çok Kullanılan Gitar Akorları
En Çok Kullanılan Gitar Akorları
En Çok Kullanılan Gitar Akorları
En Çok Kullanılan Gitar Akorları
En Çok Kullanılan Gitar Akorları
En Çok Kullanılan Gitar Akorları
En Çok Kullanılan Gitar Akorları
En Çok Kullanılan Gitar Akorları
En Çok Kullanılan Gitar Akorları
En Çok Kullanılan Gitar Akorları
En Çok Kullanılan Gitar Akorları
En Çok Kullanılan Gitar Akorları

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

İzmir sanat kursları arasından, müzik kursu arayışında olanlar için, enstrüman çalıp, enstrüman kursu alıp yeni bir hobi edinmek isteyenler için, Erturgut Sanat Merkezi bir çok enstrümanın dersi sunıyor! İzmir müzik kursu bakımından çok şanslı bir yer, bir çok seçenek var! Siz de müzik kursu almak istiyorsanız Erturgut Sanat’a davetlisiniz, siz istekli olun ve gerisini bize bırakın!

Erturgut Sanat Merkezi 2007 yılının Aralık ayından, yani kurulduğu günden beri müzik alanında, çok geniş bir enstruman seçeneğiyle hizmet vermektedir. İzmir’de müzik kursu ve sanat kursları arayışınıza son vermek için Erturgut Sanat burada!