Bu Kız Gitar Akorları

Son-Feci-Bisiklet-Bu-Kız-Gitar-Akorları

Erturgut Sanat olarak bugün sizler için “Son Feci Bisiklet” grubunun çok sevilen şarkılarından biri olan “Bu Kız” isimli parçanın orijinal gitar tonunda akorlarını sunuyoruz. Artık siz de “Bu Kız” isimli parçayı gitarınız ile rahatça çalabileceksiniz.


BU KIZ GİTAR AKOR

Gitar Akorları Geçişleri Hakkında

Gitar üzerinde akor geçişlerini hızlandırabilmeniz için bilmeniz ve uygulamanız gereken çok fazla teknik ve yöntem bulunmaktadır. Bunların hepsini bilmen ve uygulayabilmek için uzun süreler gitar çalıp, tecrübelerinize katmış olmanız gerekmektedir.

Biz de bu yazıları zaten bu doğrultuda hazırladık. Fakat daha hızlı bir şekilde öğrenmeniz için bu yazıyı hazırladık, uzun süreli tecrübelere gerek kalmadan nasıl akor geçişlerinizi hızlandırabileceğinizi merak ediyorsanız, çok doğru bir sitedesiniz.

Sizler için bu bilgileri ve teknikleri hızlı ve kolay bir şekilde derledik, dilerseniz şimdi sizler için derlediğimiz bilgileri ayrı ayrı başlıklar dahilinde, gayet kolay bir aktarım süreci ile anlatmaya başlayalım.

Gitarınızı tutarken, resimde de gördüğünüz gibi, elinizde sanki bir elma tutuyor gibi şekillendirmeli, gitarın klavyesini bu şekilde tutmanız gerekli.