Tam da saksafonun canlı sesinin artık daha güçlü olamayacağını düşündüğünüzde, bu adam yanıldığınızı bir kere daha kanıtlıyor…

Saksafon Yankısı

Bahsettiğimiz modernleştirilmiş, elektrikli bir saksafon mu? Ya da son teknoloji bir müzik salonunda performans mı?

Hayır hiçbiri değil!

Bu uzun bir açık hava boru hattının saksafonla buluştuğu nokta! kulağa kesinlikle inanılmaz geliyor…

Videodaki Alman müzisyen ve heykeltıraş Armin Küpper, deneysel türünü “Pipelinefunk” olarak belirledi.

Yürüyüşe çıkarken endüstriyel boruya rastlayan Küpper, borunun içine şarkı söylerse ne olacağını görmeye karar verir ve olaylar gelişir… Sonuç ne mi? Olağanüstü bir yankı… Bu yüzden hiç beklemeden saksafonunu çıkarır ve Pipelinefunk’ına başlar…

Saksafon Hakkında

Saksafonla Yaratıcılık

Ortaya çıkan riff, * kelimenin tam anlamıyla * kilometrelerce uzanan doğal bir yankıya sahip dumanlı, duygusal bir melodi oldu.

“Tüpteki bu ses, eğer yalnız kalırsam bana her zaman” Hey, orada yalnız değilsin “gibi bir his veriyor,” diyor Küpper…

Bazen çalmayı bırakamıyorum. Güzel olan şey, akşam hava soğuduğunda, gün boyunca ısınan tüpe oturup saksafon çalarak gün batımının tadını çıkarıyorum. “

Bir Saksafonun Yankısı

Yakınlarda bağdaş kurup oturan bir arkadaşın ritmik alkışlarıyla birleştiğinde, tüm performans sadece iki adamdan çok daha fazlasını ifade ediyor…

Harika bir müzisyen ve onun beklenmedik düet partneri için Bravo.Bravo.Ravo.avo.oooooo:)

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direk sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

+ Telefon – Sabit: 0232 368 88 08    / Sabit telefonumuza 12.00 ile 20.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

+ Telefon – Mobil: 0507 95 96 333   / Mobil telefonumuza  9.00 ile 23.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz, veya istediğiniz her saat sizi aramamız için mesaj bırakabilirsiniz.
+ Whatsapp: 0507 95 96 333
+ Mail: msn@erturgutsanatmerkezi.com

Sosyal Medya:

+ Twitter: www.twitter.com/ErturgutSanat
+ Instagram: 
www.instagram.com/ErturgutSanat
+Facebook: 
www.facebook.com/ErturgutSanat 

+Telegram Kanalı: https://t.me/kultursanathaberleri

Youtube: www.youtube.com/ErturgutSanat
Foursquare: Erturgut Sanat
Skype: erturgutsanat (online dersler için)
+ Grup: Erturgut Sanat
+ Android Uygulama: Erturgut Sanat

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir