Erturgut Sanat ailesi olarak bugün sizi, bizi, herkesi konu alan bir projeyi, Şehirde 1 İnsan projesini ele alacağız.. Proje çok geniş kapsamlı bir konu alanına sahip, kısacası şehirde 1 insanın ilgisini çeken, merak ettiği konuları ele alan bir proje..

Şehirde 1 İnsan’ın yaratıcılarının açıklaması kısaca şu şekilde:

“Şehirde 1 İnsan, bireysel olarak aslında hepimizi kapsayan bir isim. Kimi zaman tekil, kimi zaman da çoğul bir anlam ifade ediyor. Şehirde yaşayan her bir insan bir dünya aslında. Yaşadıklarıyla, tanıştıklarıyla, yaşamıyla, gittiği yerlerle, mutlu olduklarıyla . . . ‘Şehirde 1 İnsan’ fotoğraf çekimleriyle bir çok insana dokunmak, şehirdeki tanımadığımız özellikli ve yetenekli insanlara bu proje sayesinde ulaşmak mümkün… 

Aslında sen de şehirde yaşayan bir insansın… Kendini, yaptıklarını, yaşadıklarını diğer insanlara ulaştırmak istersen bu senin için de çok doğru bir tanıtım yolu olabilir…” 

Şehirde 1 İnsan

Projenin yaratıcısı Işıltan Irmak ve geliştirici ortağı Eda Erturgut, Şehirde 1 İnsan Youtube bölümlerini yayınlamaya başladı bile!! Birbirinden eğlenceli ve bilgilendirici konular, alanında uzman konuklarıyla sizleri bekliyor.. İlk bölümü yayımlayanan projeyi her Cuma 20.30’da Erturgut Sanat YouTube kanalından takip edebilirsiniz.

Şehirde 1 İnsan Nerede?

Şehirde 1 İnsan bölümlerine sadece Youtube üzerinden değil Spotify Podcast ve Apple Podcast kanalları üzerinden de ulaşabilirsiniz. Eğer sen de Şehirde 1 İnsan projesine dahil olmak, hikaye anlatmak, kendini ve projeni geliştirmek istersen hemen bize ulaş. Şehirde 1 insanın konusu neden sen olmayasın ki..

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

İzmir sanat kursları arasından, müzik kursu arayışında olanlar için, enstrüman çalıp, enstrüman kursu alıp yeni bir hobi edinmek isteyenler için, Erturgut Sanat Merkezi bir çok enstrümanın dersi sunıyor! İzmir müzik kursu bakımından çok şanslı bir yer, bir çok seçenek var! Siz de müzik kursu almak istiyorsanız Erturgut Sanat’a davetlisiniz, siz istekli olun ve gerisini bize bırakın!

Erturgut Sanat Ailesini her zaman ziyaret edebilirsiniz..