Erturgut Sanat ailesi olarak bugün sizler için Piyano İçin En İyi Telefon Uygulamaları konusunu ele alacağız.. Nerede olursanız olun müzik hakkında bilgi edinmenize ve hatta doğrudan telefonunuzdan piyano çalmanıza yardımcı olabilecek düzinelerce piyano uygulaması vardır.

Akıllı telefonunuzu müzik öğretmeninizin derslerden önce kapatmanızı istediği bir şey olarak düşünebilirsiniz. Ancak doğru uygulamalarla, telefonunuz dikkatinizi dağıtmayı bırakıp pratik yapmanıza yardımcı olacak bir araç gibi davranmaya başlayabilir! İster Android ister iOS telefonunuz olsun, her öğrencinin sahip olması gereken en iyi piyano uygulamalarından sekizini burada bulabilirsiniz.

Piyano Kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için Buraya Tıklayın. Ayrıca Ücretsiz Deneme Derslerimize katılmak için hemen bizimle iletişime geçip ücretsiz randevu alabilirsiniz..

Piyano İçin En İyi Telefon Uygulamaları

Metronome Beats

Piyano İçin En İyi Telefon Uygulamaları
Piyano İçin En İyi Telefon Uygulamaları

Acemi piyanist için en basit ve en yaygın araç bir metronomdur. En azından birkaç tane aldıysanız bu cihazın birçok kullanımı size zaten açıklanmıştır.

Başlarken, bir metronom size temel ritmi öğretir ve tempoda kalmanıza yardımcı olur. İndirilebilir bir metronom uygulaması akıllı telefonunuzda sizi mağazaya gitmekten kurtarır ve piyano donanımınızı birleştirir. Görmüş olabileceğiniz eski usul ahşap mekanizmaların aksine, bazı metronom piyano uygulamalarının ekstra özellikleri vardır. Metronom saat yazılımı uzmanları tarafından oluşturulmuş özel bir zamanlayıcı kullanması iOS’ta öne çıkıyor.

Android kullanıcıları için iyi bir seçim Metronome Beats, harika özellikleri ve kullanıcıların endişelerine ve hatalarına gerçekten yanıt veren bir geliştiriciyi birleştirir.

ForScore

Piyano İçin En İyi Telefon Uygulamaları
Piyano İçin En İyi Telefon Uygulamaları

Daha ileri görüşlü müzisyenlerin üç halkalı gevşek yaprak klasörünü terk ettiğini fark ettiniz mi? Bir konserde nota sehpasında kağıt yığını verine bir iPad görebilirsiniz Muhtemelen, söz konusu uygulamayı kullanıyorlardır, bu listedeki en iyi piyano uygulaması olabilir.

Bir nota düzenleyici, yanlış yapılması zor olan basit bir uygulama gibi görünebilir. Belki de bazı PDF’leri Adobe Reader’da açmanın yeterince yakın olduğunu düşünüyorsunuz. Ancak organizasyon ve aranabilirliğin yanı sıra, forScore’un temel bileşeni hızıdır.

Ne olduğunu öğrenmek için bekleyene kadar e-okuyuculardaki veya PDF uygulamalarındaki sayfaların ne kadar yavaş döndüğünü asla bilemezsiniz. Android’de, Midi Notalar uygulması net liderdir. forScore’un sahip olduğu kapsamlı profesyonel kabule sahip değildir, ancak ücretsizdir (ve reklamsızdır)!

Tenuto Ve Perfect Ear

Piyano İçin En İyi Telefon Uygulamaları
Piyano İçin En İyi Telefon Uygulamaları

Eğitmeninize ve müfredatınıza bağlı olarak, piyano derslerinizde sağlıklı dozda müzik teorisi alabilirsiniz. Bununla birlikte, derslerinizi tamamlamak için teknolojiyi kullanmanın harika bir yolu, müzik teorisine ve kulak eğitimine odaklanan piyano uygulamalarını kullanmaktır.

iOS ve Android ile mükemmel çözümler var, Tenuto ve Perfect Ear.. Her iki uygulama da birçok öğrencinin kitaptan teori öğrenme sorununu çözer. Alıştırmalar ve sınavlar, işi oyuna çevirerek sizi zinde tutar. Oyunlar öğrenme sürecini gerçekten hızlandırır mı? Pekala, tüm bu Pokémonların isimlerini ezberlemenin ne kadar kolay olduğunu bir düşünün!

Virtuoso Piano Free 3

Piyano İçin En İyi Telefon Uygulamaları
Piyano İçin En İyi Telefon Uygulamaları

Bazen piyanonuzdan uzaktasınız, ancak bunların kaç tanesi akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden de uzakta olduğunuz zamanlar? Gerçek enstrümanı kopyalayan iOS ve Android’deki birçok mükemmel piyano uygulamasına girin! Elbette, tuşların düz temsillerine ve tek bir küçük hoparlörden gelen sese sahip bir dokunmatik ekran, gerçek bir klavyenin yerini tutamaz. Ama pratik yapmak istediğinizde, en iyi piyano yanınızda olandır.

Kendinizi bu şekilde çalmaya teslim ettiğinizde, tercih ettiğiniz iOS piyano uygulaması Virtuoso Piano Free 3. Uygulama, tuş gıdıklama deneyimini bir dokunmatik ekranda çoğaltmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Tam boyutlu bir iPad’deki daha büyük tuşlar için daha uygun olsa da, sahipseniz bulabileceğiniz yaratıcı çözümlere şaşırabilirsiniz.

Sadece bu yazımızda ele aldığımız uygulamalar üzerinden uyguları silmeyin ya da yüklememezlik etmeyin! Aslına bakarsanız bu son derece göreceli bir konudur. Bizim verim alamadığımız bir uygulamaya siz çoktan alışmış ya da bizim çok sevdiğimiz bir uygulamayı da siz çok karmaşık ya da fazla basit bulmuş olabilirsiniz. Kesinlikle, deneyin deneyin ve deneyin. Size uygun olan uygulamaya bulunca bize de atın. Katkılarınıza her zaman açığız. :))

Piyano İçin En İyi Telefon Uygulamaları
Piyano İçin En İyi Telefon Uygulamaları
Piyano İçin En İyi Telefon Uygulamaları