Online Gitar Dersi
online gitar dersiGünümüz koşullarında herkes için en etkili, en hızlı ve en kolay iletişim aracı olan interneti artık enstrüman öğreniminiz ve gelişiminiz için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstediğiniz yerde istediğiniz saatlerde ve koşullarda gitar dersi almanız online eğitim sayesinde mümkün, hem de canlı olarak.


Online Müzik Eğitimi – Online Gitar Dersi

İnternetin getirdiği imkanlar ile artık dünyanın pek çok yerinde üniversiteler bile internet aracılığı ile “uzaktan müzik eğitimi” vermektedir.

Bu dersler, daha çok öğretmenin sınıfta öğrencileri ile yüz yüze yaptığı dersleri destekleyici olarak kullanılmaktadır. Fakat İnternet ile müzik alanında uzaktan eğitim,  müzikseverlerin yaşam boyu eğitimlerine de katkı sağlamaktadır.


Web-tabanlı online eğitim için skype a üye olmanız ve bir adet kameranızın olması yeterli olacaktır. Online Gitar Derslerine başvurmak için bir gün öncesinden arayıp randevu almanız gerekmektedir.

Gitar dersleri sırasında yapılan çalışmalar öğrenciye yazılı halde mail olarak atılmaktadır.  Gitar dersleri canlı olduğu için öğrenciler ders esnasında soru sorabilmekte ve öğretmen bu soruları eş zamanlı olarak cevaplayabilmektedir.

Online gitar derslerimiz Murat Erturgut tarafından verilmektedir.