Metallica’nın Davulcusu Lars Ulrich’ten İddialı Açıklama!

Lars Ulrich, bir sonraki Metallica albümünün şimdiye kadarki en iyi ve en sert albümleri olacağını söyledi ve elbette ki bu duymayı sevdiğimiz cesur bir iddia. !!:)

Metallica'dan Yeni Albüm

Ulrich, “En serti, en havalısı” diye belirtirken eklemelerde de bulundu:”Ama şaka bir yana, hala en iyi albümü yapacağımızı düşünmesek, o zaman neden bunu yapmaya devam edelim?”

“Metallica’da yaratıcı süreci seviyoruz ve kayıt yapmayı bırakacağımızı hayal etmek benim için zor.”

Ulrich’in açıklaması, önceki Metallica albümlerinin kalitesini göz önünde bulunduran iddialı bir açıklama…

Yaklaşan albüm, metaldeki uzun ömürlülüklerinin 11. albümü olacak.

Ne olursa olsun, Metallica’nın çıkaracağı yeni albümü 2021’in en ilgi çekici albümlerinden biri olacağa benziyor…

Metal Müziği ve enstrümanlarını öğrenmek sandığınız kadar zor değil. Gitar Kursu, Bateri Kursu gibi kurslara kayıt olarak disiplinli bir çalışmayla sizler de metal müzik yapmaya başlayabilirsiniz.. Kurslar hakkında ayrıntılı bilgi almak için Buraya Tıklayabilirsiniz..

Koronasız Konserler

Metallica Haberleri

Ulrich ayrıca, kasım ayında CNBC’ye verdiği bir başka röportajda, muhtemel konser tarihleri hakkında konuştu. Stadyum yahut daha büyük arenalarda konserler için en erken tarihin bir yıl sonrası olarak gördüğünü söyledi. Röportajında, pandeminin kontrol altına alınabilinmesi ile beraber konser organizasyonlarına da aşamalı olarak geri dönülebileceğini söyledi. Ek olarak, her şey yolunda giderse 2021 yılında Avrupa’da gerçekleşmesi planlanan yaz festivallerine katılabileceklerini de belirtti.

Metallica: "En Serti Geliyor!"

Ulrich, Spor karşılaşmalarındaki ortamın, stadyum konserlerine göre biraz daha özenli ve düzenli bulduğunu belirterek, Metallica’nın stadyum veya daha büyük arenaları doldurabilecek çaptaki grupların tekrar konser vermeye başlayabildiklerinde corona salgınının da ciddi anlamda bitmiş olacağını belirtti.

11 stüdyo albümü bulunan Metallica, en son stüdyo albümünü, ‘Hardwired… To Self Destruct’ adıyla 2016 yılında çıkarmıştı.

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

Erturgut Sanat İle Gitar Kursu

Öğrencilerimiz kursumuzu İzmir’in her yerinden tercih etmektedirler, Buca, Bornova, Alsancak, Gaziemir, her bölgeden öğrencilerimiz bulunmaktadır, sadece Karşıyaka’dan değil İzmir’in her noktasından bir sürü gitar öğrencimiz vardır.

Hep ben kazanayım, İzmir’de gitar kursu arayan herkesi ben bünyemde toparlayayım demekten öte, gitarı, müziği ve sanatı sevdirmeyi ve insan kazanmayı amaçlayan gitar kursumuz seni de aramızda görmek istiyor ve İzmir’de gitar kursu için Erturgut Sanat’ı tercih ettiğin taktirde sana gitar çalmayı öğretebileceğinin garantisini veriyor, sen yeter ki iste, gerisi bizde (:

İnternette kaynakların fazlasıyla yer aldığı günümüzde internetten gitar çalmayı öğrenmek mümkündür fakat temeli doğru oturtmak ve hatalarınızı farketmek adına bir eğitmenden destek almak gerekmektedir. Gitar dersleri başlangıç seviyesinde eğitim aldıktan sonra, gitar eğitmeni sizi “kendi başınıza gitar öğrenecek seviye”ye getirdikten sonra “özel gitar kursu fiyatları bana pahalı geliyor diyenler” videolardan ve kitaplardan da çalışma yapabilirsiniz.