İsimlerini görmesek de logolarını gördüğümüzde bir çok markayı tanırız. Markalar uzun uzun isimlerini yazmak yerine yaptıkları işe logolarıyla imza atarlar ve herkes bilir ki bu işi o marka yapmış.

Markanın ya da kişinin logosu kişiliğini yansıtmalıdır. Marka ya da kişi hakkında insanlara fikir vermelidir. Sıradan bir logo olmamalı, göz yormamalı, sade fakat düşündürücü olmalıdır iyi bir logo.

Markanızın Tasarıma Dönüşmüş Hali: Logo Tasarımı

Bir çok köklü marka günümüzde logolarını değiştirmekte ve gitgide daha sade şeyler kullanmaya başlamaktadır, çünkü sade şeyler daha kolay akılda kalmakta ve markayı daha kolay çağrıştırmaktadır.

Büyük markalar, logonun önemini bilmekte ve bu sebeple logo çalışmalarına çok önem vermektedirler. Günümüzde imaj çok önemlidir, bir markanın sağlam bir imajı olması için, markayı doğru yansıtan bir logosu olmalıdır. Her markanın logosu markanın karakterini taşımalıdır.

Siz de logo tasarımı yaptırmayı düşünen bir marka veya markalaşma yolunda ilerleyen biriyseniz kesinlikle logo tasarımına gereken önemi vermelisiniz.

Logo Tasarımı Nasıl Yapılıyor?

Logo tasarım sürecinde öncelikle tasarımcılar markayı iyice tanıyor, vizyon ve misyonu hakkında fazlasıyla bilgi sahibi oluyorlar. Markayı tanıdıktan sonra markayı en iyi yansıtacak renkleri seçip, markanın değerlerine sahip bir logo tasarım çalışması yapmaya başlıyorlar.

Logo tasarımınız için en önemli şeyler, logonuzun taşığı kimlik, logonuzun yansıtmak istediği şeye, vermek istediği mesaja göre kullanılan renktir. Bu sebeple iyi bir logo tasarımı için doğru tasarım ajansıyla çalışmak çok büyük önem taşımaktadır.

Logo tasarımı ucuz olsun, çabuk olsun diye sizi yansıtmayacak bir logo tasarımına sahip olmak çöpe atılmış para ve çöpe atılmış vakitten ibarettir, siz de ayakları yere sağlam basan bir logo tasarımı istiyorsanız İzmir’de uzun süredir logo tasarımı hizmeti veren tasarım ajansımızla çalışabilirsiniz.

Logo Tasarım Fiyatları Nasıl Belirleniyor

Logo tasarım fiyatlarını belirlerken çalışmanın ne kadar süreceğine göre fiyat belirlenmektedir. Her logo tasarım çalışması bizim için aynı önemi taşımaktadır, her logo tasarım çalışmasını özen göstererek, detaylara dikkat ederek yapmaktayız, fiyatı belirleyen tek farklılık logoda kullanılacak olan detayların süreye yansımasıdır. Siz de logo tasarımla ilgili fiyat almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.