Erturgut Sanat ailesi olarak bugün sizler için Grup Fotoğrafçılık Dersi / Fotoğrafçılık Dersi Sınıfı konusunu ele alacağız.. Atölyelerimizin tadını çıkarmak için hevesli bir profesyonel olmanıza gerek yok. Her seviyeden fotoğrafçı davetlidir. Tek ihtiyacınız olan bir kamera ve eğlenceli bir grup ortamında yer almak için biraz boş zaman.

Profesyonel bir fotoğrafçının rehberliğinde, kötü alışkanlıklar edinmeden becerilerinizi geliştirebilecek ve fotoğrafçılık yeteneğinizi geliştirebileceksiniz. Dersin başında kameralarını tam anlamıyla kutusundan çıkaran yeni başlayanlardan, fotoğrafçılığın yeni alanlarına dalmak isteyen profesyonel fotoğrafçılara kadar çalıştık. Burada ego yok, herkesi bekliyoruz.

Grup Fotoğrafçılık Dersi / Fotoğrafçılık Dersi Sınıfı
Grup Fotoğrafçılık Dersi / Fotoğrafçılık Dersi Sınıfı

Grup Fotoğrafçılık derslerimiz, yeni insanlarla tanışmak ve hobilerinizi paylaşan diğer insanlarla kalıcı dostluklar kurmak için harika bir yoldur. Sınıflarımızın çoğu, yalnızca becerilerinin gelişmesine izin veren rahat atmosferin tadını çıkarmakla kalmayıp, aynı zamanda bir grup ortamında buldukları birbirlerinin arkadaşlığından ve paylaşılan bilgelikten de keyif alan geri dönen öğrencilerle doludur.

Fotoğrafçılık Kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için Buraya Tıklayın. Ayrıca Ücretsiz Deneme Derslerimize katılmak için hemen bizimle iletişime geçip ücretsiz randevu alabilirsiniz..

Grup Fotoğrafçılık Dersi / Fotoğrafçılık Dersi Sınıfı

Grup Fotoğrafçılık Dersi / Fotoğrafçılık Dersi Sınıfı
Grup Fotoğrafçılık Dersi / Fotoğrafçılık Dersi Sınıfı

Özel grup fotoğrafçılığı derslerimiz ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir. Örneğin, yapılandırılmış bir deneyimi tercih ediyorsanız, mevcut atölyelerimizden birine dayalı bir ders seçin (101–104). Bunun ötesinde, bir fotoğrafçılık dersi istediğiniz herhangi bir konuyu içerebilir. Bazı fikirler şunları içerir:

  • Yeni kameranızı nasıl çalıştıracaksınız (menüler, mod kadranları, düğmeler, lens değiştirme vb.).
  • Cep telefonu fotoğrafçılığınızı geliştirin.
  • Seyahat fotoğrafçılığınızı geliştirin.
  • Temel fotoğraf kompozisyonu.
  • Bir kareyi okumak ve ışığı yorumlamak.
  • Uzun maruz kalma sınıfı: teknikler ve uygulama.
  • Dinamik ve yüksek kontrastlı sahneler için pozlama teknikleri.
  • Kamerada flaşlı fotoğrafçılık dersleri: teknikler ve operasyon.
  • Kamera dışı flaşlı fotoğrafçılık sınıfları (stüdyo flaşları, değiştiriciler, vb.).
  • Dijital veya film fotoğrafçılığı için harici ışık ölçerler.

Ekip oluşturma, çalışan motivasyonunu artırmaya, işbirliğini artırmaya, iletişimi geliştirmeye ve başarılı bir şirket kültürünü beslemeye yardımcı olur. Yaratıcılığı teşvik eden sanat temalı kurumsal ekip oluşturma etkinlikleri sunuyoruz. Sanat, ekibinizin moralini artırarak, tüm ekip üyeleri arasında işbirliği ve koordinasyon sağlayarak olumlu bir ekip kültürü oluşturmaya yardımcı olur. Sanat, uzaktaki ekipleri birbirine bağlamanın ve onları eğlenceli ve heyecan verici bir fotoğrafçılık seansına dahil ederek ekip bağını geliştirmenin harika bir yoludur.

Aklınızda oluşan tüm soru işaretlerini gidermek için bize ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Ayrıca yüz yüze sohbet için de her zaman çay, kahve içmeye bekleriz :)

Grup Fotoğrafçılık Dersi / Fotoğrafçılık Dersi Sınıfı
Grup Fotoğrafçılık Dersi / Fotoğrafçılık Dersi Sınıfı