Erturgut Sanat ailesi olarak bugün sizler için büyük usta Ferhan Şensoy’un Tiyatro Oyunlarını ele alacağız. Ustanın Türk tiyatrosuna katkıları tiyatro eserlerine sığmasa da, herkesin hayatına bir şekilde dokunan bu büyük ustanın eserlerine sizler de ulaşarak hayatınıza renk katabilirsiniz.

Zamanın ötesinde, adete zamansız bir tiyatro anlayışına sahip olan büyük ustanın eserlerini gelecek nesillere ulaştırarak, bu oyunları gelecek nesilin ilham alacağı unsurların arasına yerleştirerek daha iyi bir gelecek kurulmasını sağlayabiliriz..

Ferhan Şensoy'un Tiyatro Oyunları

Ferhan Şensoy’un tiyatro oyunlarına Ortaoyuncular Youtube Kanalından ulaşabilirsiniz. Tüm oyunlar şu anda yayında olmasa da belirli bir zaman içinde oyunları yayınlamayı sürdürüyorlar..

Bu vesile ile büyük usta Ferhan Şensoy’un saygı ile anıyor. Tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz..

Ferhan Şensoy’un Tiyatro Oyunları

Ferhan Şensoy'un Tiyatro Oyunları

Hayrola Karyola 1985

Eşek Arıları 1986

İçinden Tramvay Geçen Şarkı 1986

İstanbul’u Satıyorum 1987

Ferhangi Şeyler 1987

Don Juan İle Madonna 1988

Soyut Padişah 1989

Yorgun Matador 1991

Aşkımızın Gemisi Fındık Kabuğu 1991

Güle Güle Godot 1992

Köhne Bizans Operası 1993

Kırk Ambar Tiyatrosu 1994

Şu Gogol Delisi 1994

Seyircili Seyir Defteri 1994

Felek Bir Gün Salakken 1995

Üç Kuruşluk Opera 1995

Aptallara Güzel Gelen Televizyon Dizileri 1996

Haldun Taner Kabare 1997

Çok Tuhaf Soruşturma 1998

Parasız Yaşamak Pahalı 1999

Şu An Mutfaktayım 1999

Dolu Düşün Boş Konuş 1999

Fişne Pahçesu 2000

Sahibinden Satılık Birinci El Ortaoyunu 2001

Kökü Bitti Zıkkım Zulada 2001

Kahraman Osman 2002

Biri Bizi Dikizliyor 2003

Beni Ben Mi Delirttim 2003

Fername 2007

Boş Gezen Kalfası 2008

2019 2009

İşsizler Cennete Gider 2010

Ruhundan Tramvay Geçen Adam 2010

Nasri Hoca Ve Muhalif Eşeği 2012

Masal Müfettişi 2013

Bom! 2018

Çok Tuhaf Soruşturma

Muzır Müzikal

Uzun Donlu Kişot

Çok Tuhaf Soruşturma

Şahları Da Vururlar

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

İzmir sanat kursları arasından, müzik kursu arayışında olanlar için, enstrüman çalıp, enstrüman kursu alıp yeni bir hobi edinmek isteyenler için, Erturgut Sanat Merkezi bir çok enstrümanın dersi sunıyor! İzmir müzik kursu bakımından çok şanslı bir yer, bir çok seçenek var! Siz de müzik kursu almak istiyorsanız Erturgut Sanat’a davetlisiniz, siz istekli olun ve gerisini bize bırakın!

Erturgut Sanat Ailesini her zaman ziyaret edebilirsiniz.