Erturgut Sanat olarak bu yazımızda Çello İle Çalınabilen Kolay Şarkıları Ve Notaları ele alacağız. Özellikle başlangıç aşamasında çelloda duruş, oturuş gibi önemli aşamaları geçtikten sonra nota eğitimiyle beraber, çello eğitiminizi destekleyecek düzeyde şarkılar çalmaya başlayacaksınızdır. Bu aşamadan hem nota bilginizi geliştirmek hem de öğrenirken gelişiminizi görmek amacıyla kolay şarkılar çalmanız gerekir. Bu sayede motivasyonunuzu üst seviyede tutabilirsiniz..

Listemize aldığımız şarkı ve notalar başlangıç seviyesi baz alınarak oluşturulmuştur.. Disiplinli bir çalışma ile hem nota bilginiz gelişecek, hem de çello üzerinde kendinizi geliştirebileceksiniz..

Nota İle Çalışmanın Önemi

Bazı çello öğrencileri ve çello öğrenmeyi düşünen bireyler notaya karşı bazen mesafeli olabiliyorlar. Aslına bakarsanız nota öğrenmek sandığınız gibi çok da zor değildir. Yeni bir öğrendiğinizi düşünün. Bu yeni dil ile müzikal anlamda duygularınızı daha iyi ifade edebilir, not alabilir ve müzisyenler arasında iletebilirsiniz..

Yukarıda da belirttiğimiz gibi yeni bir dil öğrendiğinizi varsayın. Bu dil gerekli etütleri yaptıktan sonra sizlere konuşma dilinden çok daha kolay gelecektir. Sonuç itibariyle nota müziğin alfabesidir. Çello eğitimi ile iç içe geçen birbirini destekleyen bir nota eğitimi ile çok kısa bir sürede nota öğrenimini tamamlayıp çok daha verimli enstrüman çalmaya devam edebilirsiniz..

Şarkılar Ve Notaları

Çello İle Çalınabilen Kolay Şarkıları Ve Notaları
Çello İle Çalınabilen Kolay Şarkıları Ve Notaları
Çello İle Çalınabilen Kolay Şarkıları Ve Notaları
Çello İle Çalınabilen Kolay Şarkıları Ve Notaları
Çello İle Çalınabilen Kolay Şarkıları Ve Notaları
Çello İle Çalınabilen Kolay Şarkıları Ve Notaları

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

İzmir sanat kursları arasından, müzik kursu arayışında olanlar için, enstrüman çalıp, enstrüman kursu alıp yeni bir hobi edinmek isteyenler için, Erturgut Sanat Merkezi bir çok enstrümanın dersi sunıyor! İzmir müzik kursu bakımından çok şanslı bir yer, bir çok seçenek var! Siz de müzik kursu almak istiyorsanız Erturgut Sanat’a davetlisiniz, siz istekli olun ve gerisini bize bırakın!

Erturgut Sanat Merkezi 2007 yılının Aralık ayından, yani kurulduğu günden beri müzik alanında, çok geniş bir enstruman seçeneğiyle hizmet vermektedir. İzmir’de müzik kursu ve sanat kursları arayışınıza son vermek için Erturgut Sanat burada!