Bir insan, hayatını öğretmeye adadığında, bu bilgi vermekten çok daha fazlasıdır. Öğretim; ilham, rehberlik, ahlaki değerler ve özgüven sağlamak anlamına gelir. İyi bir öğretmen ise, öğrencilerinin her birinin içindeki iyiliği ve güzelliği keşfedendir.

Öğretmenler günü kutlu olsun!

Öğretmen olmak bir meslekten daha fazlasıdır.

Müzik öğretmenleri size parmaklarınızı piyanonun tuşlarına nasıl yerleştireceğinizi veya gitarınızı nasıl akort edeceğinizi açıklamaktan fazlasını yapar. İşin aslı bir sanat öğretmek ebedi bir armağan sunmaktır. Erturgut Sanat Merkezi olarak bu yazımızla tüm öğretmenlerimizi ve özellikle sanat ailemizin en mühim parçaları olan Erturgut Sanat öğretmenlerini onurlandırmak istiyoruz.

Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun değerli öğretmenlerimiz!

Neden mi Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz?

Öğretmenler Günü, ilerlemeyi tanımak ve mesleği geliştirmek için; geri kalmışlığa ve yeni zorluklara nasıl yanıt verileceğini düşünmek için mükemmel bir fırsattır.

Bu yıl öğretmenlerimiz, zorlu pandemi sürecinde geleceği yeniden hayal etmeyi, zorluklarla başa çıkmayı ve çağın getirilerini nasıl fırsatlara dönüştüreceğimizi bize gösterenler oldu. Covid-19 salgınıyla, öğretmenler yeni normalliğe uyum sağlamak ve hiçbir öğrenciyi geride bırakmamak için muazzam çaba sarf ediyorlar.

Öğretmen

İşte bu yüzden Öğretmenler Günü, her öğrenci için onun hayatına dokunan, ona yol gösteren öğretmeni hatırlama ve sıkı çalışmaları ve adanmışlıkları için onlara teşekkür etme fırsatı sunar.

“Bir öğretmen sonsuzluğu etkiler: Etkisinin nerede durduğunu asla bilemez.” – Henry Adams

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

+ Telefon – Sabit: 0232 368 88 08    / Sabit telefonumuza 12.00 ile 20.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

+ Telefon – Mobil: 0507 95 96 333   / Mobil telefonumuza  9.00 ile 23.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz, veya istediğiniz her saat sizi aramamız için mesaj bırakabilirsiniz.
+ Whatsapp: 0507 95 96 333
+ Mail: msn@erturgutsanatmerkezi.com

Sosyal Medya:

+ Twitter: www.twitter.com/ErturgutSanat
+ Instagram: 
www.instagram.com/ErturgutSanat
+Facebook: 
www.facebook.com/ErturgutSanat 

+Telegram Kanalı: https://t.me/kultursanathaberleri

Youtube: www.youtube.com/ErturgutSanat
Foursquare: Erturgut Sanat
Skype: erturgutsanat (online dersler için)
+ Grup: Erturgut Sanat
+ Android Uygulama: Erturgut Sanat

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

İsteyen herkes doğru eğitimle bir müzik aleti çalabilir, resim çizebilir, tiyatro oyunu sahneleyebilir, güzel fotoğraflar çekebilir. Bunları yapabilmek için yetenekli doğmak zorunda değilsiniz, sanat merkezimize başvurduğunuzda bunları yapabilmek için zaten gerekli tüm eğitimi alacaksınız. Sizin gelişiminize en uygun programı hazırlayıp sizlere sunduğumuz için gerekli tüm bilgiyi edineceksiniz.

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır.
Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz. Ayrıca yazının devamını da okuyup ulaşım konusunda daha daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.