Sevdiklerinize Hediye Seçmekte Zorlanıyor musunuz?Bu yıl bir değişiklik yapın; doğum günü hediyesi, yıldönümü hediyesi olarak hayatınızdaki O çok özel insanlara SANAT hediye ederek hayallerini gerçekleştirme imkanını verin.

Çoğu insanda hayatının belli bir döneminde sanata dair istek olmuştur fakat çeşitli sebeplerden ötürü iş hayatının yoğunluğu, acaba geç mi kaldım daha önce mi ders almaya başlamalıydım gibi çekinceler içerisinde kalarak hep bir erteleme süreci yaşanmıştır.

Burada Sizler sevdikleriniz için harekete geçerek, Onların bir türlü gerçekleştirmediği hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olabilir ve hayatları boyunca bulundukları her platformda O’na kazandırdığınız bu deneyimi büyük bir mutlulukla paylaşıp Sizden bahsedeceklerdir.

Biz Erturgut Sanat Merkezi olarak; Sizin için herşeyi düşündük. Sizin adınıza Sevdiklerinizin ismine özel hediye kartı hazırlıyoruz ve Müzik konusunda uzman eğitmenlerimiz ile konuşup derslerimizi organize ediyoruz.

Size düşen görev sadece, kutlamayı düşündüğünüz günde sevdiklerinizin hayallerini gerçekleştirebileceği ve Onlara yeni bir ufuk açacağınız Sanat Dolu Günler yaşamasını sağlayacak hediye kartını kendisine iletmeniz.

Sevdiklerinizin hayallerini ve isteklerinizi gerçekleştirmek sadece bir telefon uzağınızda; bizleri 0 507 95 96 333 No’lu telefonumuzdan arayabilir yada Erturgut Sanat Merkezi’ ni ziyaret edip çayınızı, kahvenizi içerken hediyenizi birlikte planlayabiliriz.